Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Teganp óta egy csomó bolhát...

Teganp óta egy csomó bolhát kinyírtunk itt a lakásban. Egyszerűen nem értem, hogyan kerültek ezek ide. Csípnek és már a hideg is ráz tőlük, az ágyamba már nem is merek lefeküdni. Mit csináljun?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk, ő kint van, sose jön be a lakásba. Van bent még egy hörcsögünk is. Rendszeresen van takarítva. Mi lehet a gond? Honnan jöttek ezek?
2010. aug. 24. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,honnan jönnek. De ha mindent,az ágyadat is átmosod ecettel,akkor eltűnnek. Jobb,mint bármilyen bolhaírtó szer.
2010. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kelnek ezek mint a gomba ebben az időben...

Porszívózzatok ki alaposan (ágyat Is), cseréld le és mosd ki az ágyneműt és szórjátok le a szőnyeget PiretMix vagy BioKill nevezetű szerrel. A BioKill-t háztartási boltban is lehet kapni.

Ha a kutya nincs kezelve, akkor őt is kezeljétek le és tegyetek rá bolhanyakörvet pl.

2010. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kutyát kéne spot-onnal kezelni, vagy szerinted őt nem csípik meg????
2010. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kutya is kezelve van rendszeresen....
2010. aug. 24. 11:31
 5/6 anonim válasza:

Tégla vagy vályog házatok van?

Mert egyik ismerősöméknek vályog volt és oda előszeretettel költöznek a falba a bolhák. Ott annyi a megoldás, hogy szóltok egy rovarirtónak és fertőtleníti az egész házat!

2010. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Téglaházunk van, ilyen még nem fordult elő soha, ezért nem is értem. Megfogadtuk az első válaszoló tanácsát, és ecettel átmostunk mindent, utána a sarkokba rovarirtót szórtunk. Remélem beválik.
2010. aug. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!