Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban hogy tartjátok...

Panelban hogy tartjátok magatokat melegen a mostani hűvös időben, a távfűtési idény elmúltával?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért megfagyni nem kell, egy vastagabb pulcsi, zokni senkinek se árt meg. 20 fokért szerintem teljesen felesleges vissza kapcsolni a fűtést, amit amúgy velem is kifizettetnek, aki meg annyira fagyos, vegyen egy hősugárzót.
2021. máj. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2es vagyok kérdező. Villany sütő és legalább 1-1,5m távolságra lennének a ruhák. Mondtam nekem nem baj a hideg #csakaviking, de nem azért a ruháknak nem mindegy
2021. máj. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
2 melegítő alsó, 3 réteg felső, gáztűzhelyen fazék vizet forralok órákig, így melegebb van a lakásban. Tiszta középkor. 😊
2021. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Jó kis párafürdő lehet abban a lakásban. :D Egy kis ventilátoros hősugárzóval jobban járnál.
2021. máj. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!