Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki segít? Már félek a...

Valaki segít? Már félek a szomszédomtol

Figyelt kérdés

Egy panel lakásban lakom az anyukámmal, és az alattunk lakó férfi ránk van kattanva már pár éve, kisseb szünetekkel írogat nekünk hogy hangosak vagyunk,ami nem igaz, abszurd dolgokért ír ránk fojton, és számontartja mikor mit csinálunk a wcn és ez csak egy a furaságaiból. Érdekli hogy ki van itt nálunk, mit csinálunk. Eddig mindig meghunyázkodóak voltunk lábujhegyen lépkedünk a saját lakásunkban, elég agresszív férfi sok furcsa dolgot írt már nekünk és nagyon mérgesen. Alaptalannak gondolom hogy mindig hangoskodunk, feletünk is laknak, és nem hinném hogy sokkal másabb dolgokat csinál mint mi, de minket ez nem zavar annyira mint az alatunk lakó férfit. És sokszor meg sem tudja mondani hogy mit hall ami ennyire zavarja.Vádaskodik és agresszív.Nem akartunk vele ujjathúzni, és mi nem irtunk minden apróságért ami felhaladszott, se az orditozásáért a barátnőjével.

Egészen tegnap estik amikor bulit tartott 23:40 körül még mindig haladszott fel a zene és a kiabálás, visitozás nagyon zavaró volt és nem tudtunk aludni.Más szomszédok is szoktak bulizni,De valahogy ők megértik hogy mások is laknak körülöttük és lejebb halkulnak este. De ő nem. Írtunk neki anyukámmal ( rossz ötlet volt, nem gondoltam hogy ennyire utál minket) hogy "egy kicsit legyenek halkabbak" semmi bunko parancsoló nem volt az üzenetben, egy egyszerű kérés volt. De ő mérgesen irogatni kezdett elég hosszan hogy ő nem fog halkulni.Nem mentünk bele a vádaskodásába nem írtunk nemi vissza. Majd 0:25 kor felcsöngetett hozzánk, borzasztó dühös volt töbször dörömbölt csöngetett az ajtón, nem nyitottuk ki nagyon megijedtünk. Szerencsére egy haverja el rángatta az ajtónk tól. Aztán nagyon dörömbölés lentről.


Nem normális amit velünk csinál.

A rendőrséget is félünk ki hívni a férfinak dührohamai vannak fiatal erős, mi két nő vagyunk egyedül. Nem tudom mit lehetne csinálni!??

Segitséget kérek!! Aki tud bármilyen tanácsot adni, vagy van tapasztalata, vagy segíthet nekünk, az írjon.


KOMOLY ÜGYRŐL VAN SZÓ, CSAK HASZNOS HOZZÁSZÓLÓK IRJANAK,AKIT NEM ÉRDEKEL AZ LAPOZZON TOVÁBB, SÜRGŐS SEGÍTSÉG KELL NEM KOMOLYTALAN KOMMENTEK.

KÖSZÖNÖM



2021. máj. 30. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vagytok totálisan leégve és totálisan szegények, akkor költözzetek el egy ugyanilyen, ugyanennyibe kerülő lakásba valahová máshová, mint ahol most laktok.
2021. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Na látod ez a baj, hogy azt írod, féltek a rendőrséget hívni. Márpedig baj esetén senki más nem fog tőle megvédeni titeket!

Másrészt: miért tudja a tel.számotokat? Azonnal cseréljétek le!

2021. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
63%

Ennek az embernek valószínűleg szihés problémai vannak. Próbáljátok meg az anyukáddal higgadtak, nyugodtak maradni. Az lenne a legjobb ha talán névtelenül feljelentenétek, vagy próbáljátok meg a lakóközösséggel konzultálni, esetleg hívjatok át valaki rendőr ismerőst vagy valami. Talán beszéljétek szihológussal hogy ő mit ajánl, mit lehet és mit nem tenni ha egy ilyen ember a szomszéd. Éveken át tanulta az emberek viselkedését ő talán jobb tanácsot tud adni.


Ajánlom hogy szerezzetek be egy sokkolót, és ha legközelebb ezt csinálja mindenképp hívjátok ki a rendőrséget.


(Lehet hogyha ezt megteszeted leáll, de lehet hogy követni fog és a megfelelő pillanatra fog várni hogy megboszulja. Kerüld a sikátorokat járj forgalmas helyeken, ha teheted társaságban. Hogyha ez megtörténik akkor hívd mindenképpen a rendőrséget. Letartóztatják- gyüjtsétek a bizonyítékokat, hangfelvételek videó felvételek. Zaklatásért minimum 3 évet kap. Tetlegességért még többet


Esetleg költözzetek el-végső megoldás ként


Most felfestettem a legeslegrosszabb forgató könyvet. Ne ilyedj meg ez csak egy lehetőség. )


Semmi képp se felejtsd el nem szabad hagynod hogy megfélemlitsen. Magával van baja és a dühét rajtatok vezeteti le.


Mindenképp szóljatok erről valakinek.


Nem vagy eegyedül,kitartás!

2021. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

#2

Mondjuk én sem értem, hogy mikor és milyen apropóból történt, hogy megismerték egymás számát...

...mert nem csak a fickó tudja az övékét, hanem ők is a fickóét!


Válaszolnál erre kedves Kérdező?

2021. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

A rendorsegnek mutassatok be az uzeneteket es meseljetek el.


Vagy a kerulet jegyzojenel lehet birtokvedelmet kerni emailen is.


Lepjetek ellenuk,ha elkoltozni nem tudtok.


Ilyenkor kene nektek 1-2 nagy orzovedo kutya. Akar sinterrol is.


Menhelyen van olyan,hogy ideiglenes befogado nagymeretu problemas kutyaknak,es fizetik a kutya ellatasat es orvosi koltsegeit.


Ez tipik olyan eset,ahol a kutya elrettentene oket a zaklatasotoktol.


Amstaff,roti ,cane corso peldaul.

2021. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

#3

Kedves 3-as, milyenek azok a szihés problémák és szihológus?

Mert rákerestem, de nem találtam.:(

Ellenben találtam pszichés problémákról, pszichológust.

Esetleg arra gondolsz?

2021. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

4-es ne hozd zavarba a Kérdezőt!

Egy ócska kamu kiírásánál nem lehet minden apróságra gondolni!:D

2021. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt kell hivni és pont. Nemtudom mennyi idős vagy, de csak van egy tökösebb, keménykötésü rokon, barát, ismerős, aki szívesen bekopogna és megbeszélné vele a dolgokat.
2021. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Honnan veszitek, hogy telszámot cseréltek? Valószinűleg arra gondolt a kérdező, hogy cetlin irogat nekik.

Sajnos ismerem ezt a szitut, az alsó szomszédunk pont ilyen csak ő 70 éves. Folyton irogatta a cetliket, számon kért minket, mit miert csinálunk. Első pár évben mindent megtettünk amit csak kért, de egyre aljasabb, személyeskedőbb lett, mint aki bármit megtehet velünk. Ennek az lett a vége, hogy utolsó alkalommal olyan stilusban kezdett el velem , egy fiatal lánnyal, üvöltözni egy neki nem tetsző semmi dolog miatt, hogy elgurult a gyógyszerem és akkor már en se voltam vele tisztelettudó. Elmondtam mit gondolok, elég határozottan, azóta vagyis már 2 éve elkerül minket.


Kérdező! Ez a tipusu ember pszichopata. Nem lesz veletek kedvesebb. Ha irányithat titeket, csak lovat adtok alá. Először is, mondjátok/irjátok meg neki, ha még egy cetlit irni mer nektek, bizonyitékként az összes többivel elmentek a rendőrségre és zaklatásért feljelentitek. Ha hozzá mert érni még egyszer az ajtótokhoz, szintén hivjátok a rendőrt! Jó lenne ha fel tudnátok venni legközelebb ha ilyen lesz hogy veri az ajtótokat, vagy üvöltözik. Egyértelmű hogx senki nem mer intézkedni a házatokban vele kapcsolatban. De rettegésben ne éljetek! Ha rendőr segitségét nem meritek kérni (pedig azt kéne, a pasi is visszavenne az arcából garantáltan) akkor tényleg nem lesz más választásotok mint megalázottan tűrni ezt a bunkót vagy elköltöztök.

2021. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mindentudó99 ***** válasza:
47%
A fickó az anya szeretője volt. A nő félrelépett ezért van most a cirkusz. Leírom már a kérdező helyett. Ezért tudják egymás számát.
2021. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!