Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki segít? Már félek a...

Valaki segít? Már félek a szomszédomtol

Figyelt kérdés

Egy panel lakásban lakom az anyukámmal, és az alattunk lakó férfi ránk van kattanva már pár éve, kisseb szünetekkel írogat nekünk hogy hangosak vagyunk,ami nem igaz, abszurd dolgokért ír ránk fojton, és számontartja mikor mit csinálunk a wcn és ez csak egy a furaságaiból. Érdekli hogy ki van itt nálunk, mit csinálunk. Eddig mindig meghunyázkodóak voltunk lábujhegyen lépkedünk a saját lakásunkban, elég agresszív férfi sok furcsa dolgot írt már nekünk és nagyon mérgesen. Alaptalannak gondolom hogy mindig hangoskodunk, feletünk is laknak, és nem hinném hogy sokkal másabb dolgokat csinál mint mi, de minket ez nem zavar annyira mint az alatunk lakó férfit. És sokszor meg sem tudja mondani hogy mit hall ami ennyire zavarja.Vádaskodik és agresszív.Nem akartunk vele ujjathúzni, és mi nem irtunk minden apróságért ami felhaladszott, se az orditozásáért a barátnőjével.

Egészen tegnap estik amikor bulit tartott 23:40 körül még mindig haladszott fel a zene és a kiabálás, visitozás nagyon zavaró volt és nem tudtunk aludni.Más szomszédok is szoktak bulizni,De valahogy ők megértik hogy mások is laknak körülöttük és lejebb halkulnak este. De ő nem. Írtunk neki anyukámmal ( rossz ötlet volt, nem gondoltam hogy ennyire utál minket) hogy "egy kicsit legyenek halkabbak" semmi bunko parancsoló nem volt az üzenetben, egy egyszerű kérés volt. De ő mérgesen irogatni kezdett elég hosszan hogy ő nem fog halkulni.Nem mentünk bele a vádaskodásába nem írtunk nemi vissza. Majd 0:25 kor felcsöngetett hozzánk, borzasztó dühös volt töbször dörömbölt csöngetett az ajtón, nem nyitottuk ki nagyon megijedtünk. Szerencsére egy haverja el rángatta az ajtónk tól. Aztán nagyon dörömbölés lentről.


Nem normális amit velünk csinál.

A rendőrséget is félünk ki hívni a férfinak dührohamai vannak fiatal erős, mi két nő vagyunk egyedül. Nem tudom mit lehetne csinálni!??

Segitséget kérek!! Aki tud bármilyen tanácsot adni, vagy van tapasztalata, vagy segíthet nekünk, az írjon.


KOMOLY ÜGYRŐL VAN SZÓ, CSAK HASZNOS HOZZÁSZÓLÓK IRJANAK,AKIT NEM ÉRDEKEL AZ LAPOZZON TOVÁBB, SÜRGŐS SEGÍTSÉG KELL NEM KOMOLYTALAN KOMMENTEK.

KÖSZÖNÖM



2021. máj. 30. 14:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
#10-es, te tényleg "mindentudó" vagy! :-)
2021. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, mindent IS tudó! :)
2021. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mimdenesetre 3 másodperc egy telefonszámot letiltani. És nem irogat. Ha veri az ajtót rendőrt hívni.
2021. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Előszöris köszönöm a ezeknek a válaszadoknak 3,9,5 hogy komolyan vettetek, és hasznos válaszal szolgáltatok, és kedvesek vagytok.


Másodszor, messengeren beszélünk vele és ő keresett meg. ( Nem akartunk rontani a helyzeten azzal hogy le tiltjuk)


Harmadszor,a rendőrség durvább eseteket sem mindig vesz komolyan ezért reméltem valakinek van másmilyen ötlete a megoldásra. És nem álhat folyamatosan rendőr az ajtónk elött egyszer el megy és igen félek a férfi bosszújátol.


És sajnos nincs olyan rokon sem aki tudna határozottab fellépésben meg jelenni.


Elköltöznénk, de az nem megy azonnal,és jó lenne adig is valami megoldás a hejzetre.

2021. máj. 30. 16:44
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban vagyunk, szerintem nem ritka eset. Engem is érdekelne a megoldás...
2021. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A mesengerhez hozzáfűzve, van egy ház csoport amiben anyum is benne van és a férfi is és ott találta meg anyum fiokják és MESENGEREN ÍRT, éppen valami problémájával.


15 kérdező, mi most valószínű el megyünk a rendőrségre és majd meg látjuk mit mondanak ott erről. Remélem igaz van a többi kommentelőnek, és nem lessz rosszabb hanem vége lessz már. Így legalább lessz valami nyoma a történéseknek.

2021. máj. 30. 17:10
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek mit mondanak a rendőrök, ha gondolod írd meg itt vagy privátban (15 ös voltam) köszi :) sok sikert!
2021. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Szia, én a mentőket hívnám!
2021. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Sikerült valami jóra jutnod az ügyet illetően? Tudod mi is hasonló cipőben járunk. Már majdnem 2 éve tart. Börtönben csücsült az illető emberölésért és amióta szabad kisebb nagyobb szünetekkel engem zaklat. 3 pici gyerekem van. Félek.
2021. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
77%
Mi is csak azért nem szólunk a ferjemmel a rendőrségnek mert félünk attól hogy 2 év mulva ha szabadulna bosszut áll.. Vagy ha nem ő a nagy családja..
2021. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!