Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jogos lenne, ha szólnék a...

Jogos lenne, ha szólnék a felső szomszédomnak, hogy ne dübörögjön felettem egész nap?

Figyelt kérdés
Minden egyes mozdulatát hallom, de szó szerint. Ha kimegy a konyhába, zeng az egész emelet, mert mezítláb jár és csapkodja a sarkát... Ezt éjjel is hallani. Az már csak hab a tortán, hogy rögtön dübög is vissza, miután lehúzza a wc-t (akkor is, ha wc kefét is használ) nagyon gusztustalan, de az még rosszabb, hogy nekem erről tudnom kell valamiért. Elég gyakran tornázik is felettem, az olyan, mintha le akarna szakadni ide, most is épp megy a brutál hangzavar. 1 órán keresztül ugrál, vagy fogalmam sincs, mit csinál, de őt nem nagyon zavarja, előfordult, hogy reggel 8 óra körül csinálta, amikor még aludtam volna, máskor meg este 8kor... Csak nekem nem lenne pofám ennyire nem tekintettel lenni másokra? Most a hosszú hétvégén elutaztak, és kész felüdülés volt nem hallani 0-24-ben őket. Én itthonról dolgozom, ők nem tudom, de hétfő óta, amióta hazaértek, el sem hagyták a lakást. Lehet, hogy én vagyok a túlérzékeny, de azért egy papucsot csak felvehetnének, hogy ne kelljen hallanom minden mozdulatukat, nem? A bútorokat is annyit tologatják egy nap, amennyit én egész évben nem. El sem tudom képzelni, hogy mit csinálnak.
2020. aug. 26. 16:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
47%
Beszélhetsz vele, de ha nem akar ezen változtatni akkor úgyse fog és az ellen már nem tehetsz semmit sajnos...
2020. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kellemesebb papuccsal sem. Egyszerűen pocsék a plafonod hangszigetelése. A jó hír az, hogy ez utólagosan is megoldható.
2020. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
26%
Füldugót is vehetsz ám nem kerül sokba:D Most képzeld el, ha még egy futógépet is venni fog, akkor mi lesz veled:DD
2020. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Füldugót vegyek egész napra, amikor dolgozni szeretnék? Ezt te sem gondolod komolyan. Futógépet szerintem alap, hogy senki nem vesz az alatta lakó hálószobája fölé, vagyis remélem, hogy az... Én nagyjából biztos vagyok benne, hogy a papucs megoldaná a dolgot, mert én hallom magamról, hogy nem zeng alattam semmi, amikor sétálok és őket se hallom, amikor pl. hazaérnek és még cipőben vannak. Ez amúgy egy téglalakás, nem is panel.
2020. aug. 26. 17:06
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
4 Téglalakás ami rosszabbul van megépítve mint egy panel, mert egy csomó minden ki van belőle hagyva:DD
2020. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy mi hogyan van megépítve, de hogy mindent hallok, az biztos. Panelhoz még nem volt "szerencsém"
2020. aug. 26. 17:13
 7/39 anonim ***** válasza:
82%

Örülj neki, hogy a panelhez még nem volt szerencséd!

Az az igazi, ha panelban a feletted lakó fapapucsban rohangál egész nap!

2020. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Az olyat se tudom megérteni, így nem viselkedik ember társasházban.
2020. aug. 26. 17:34
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Dehogynem, hiszem a te kérdésed is ilyen emberről szól!
2020. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%
Szólni mindenképp kell, és jogos, de mindenképpen várd meg, míg lehiggadsz.
2020. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!