Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyáron, hogy szoktatok felöltö...

Nyáron, hogy szoktatok felöltözni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nyáron a melegben meztelenül alszok, meztelenül vagyok otthon napközben is, amikor tehetem (pl. Nincsenek otthon a gyerekek, stb.)
Nő vagyok, nyáron a melegben meztelenül alszok, meztelenül vagyok otthon napközben is mindig.
Férfi vagyok, meztelenül alszok, meztelenül vagyok otthon napközben is, amikor tehetem (pl. Nincsenek otthon a gyerekek, stb.)
Fèrfi vagyok, meztelenül alszok, meztelenül vagyok otthon napközben is mindig.
Nő vagyok, meztelenül alszok, napközben fehérneműben vagyok.
Férfi vagyok, meztelenül alszok, napközben alsógatyában vagyok.
Nő vagyok, fehérneműben alszok, napközben fel vagyok rendesen öltözve.
Férfi vagyok, alsógatyában alszok, napközben fel vagyok öltözve rendesen.
Pólóban/trikóban, pizsamában/bugyiban/alsógatyában/rövid gatyában alszok, napközben rendesen fel vagyok öltözve.
Egyéb ( Ha ezt válsztod, akkor írd le, hogy miben alszol, miben vagy napközben a meleg nyári napokon!)
56 szavazat
 1/10 L.. István ***** válasza:
100%
Természetesen attól függ, hová megyek, a kukát húzom ki a kapu elé vagy dolgozni, nem mindegy. Aludni póló meg alsónadrág, mindegy, hogy tél van vagy nyár.
2021. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 És van olyan, hogy otthon vagy napközben és meztelenkedsz, vagy legalábbis egy alsónadrág van rajtad, más nincs?
2021. jún. 7. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron rövid pizsi,utcára meg nyári ruha,szoknya,rövidgatya...
2021. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon meleg van, akkor meztelenül alszom.

De napközben mindig fel vagyok öltözve otthon, akkor is, ha egyedül vagyok. Pl. jön valaki, vagy kimegyek a teraszra, vagy csak kinézek az ablakon. Akkor mindig kapjak fel magamra valamit? Nem életszerű vagy praktikus. Házimunkát sem tartom se kényelmesnek, se higiénikusnak meztelenül.

2021. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Utcán laza nyári ruha, top, szoknya

Otthon meztelenül

2021. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 L.. István ***** válasza:
100%
#2: Nem meztelenkedek, soha, pedig egyedül lakom. Alsónadrág a minimum, de ha kilépek az ajtón már felveszek valamit, pedig kertes ház, nem láthat senki.
2021. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül alszok télen-nyáron, és kényelmes ruhában vagyok otthon télen-nyáron. Alváson és fürdésen kívül utálok meztelenül lenni.

N

2021. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kretén István válasza:
100%
Gyerekkorom óta nem szeretem a külalakomat, ruhában vagyok éjjel-nappal. Nagy melegben boxeralsó és atlétatrikó. Egyedül akkor veszek fel egy használt lyukas alsót, és fölülre pedig semmit, ha otthon a ház előtti árokban füvet nyírok, vagy kiviszem a kukát. A folyamatos kocsisort, a bunkó, hangoskodó kakaskodó autósokat gyűlölöm, akik annak ellenére itt mennek el, és itt állnak járó motorral félórát a kertes házas környéken, hogy az összes applikáció dugót mutat 8-tól 18-ig, a mellettünk lévő út pedig üres! A kedvükért teszem.
2021. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Otthon udvaron vagy csak egy kis rövid gatya vagy lengös boxer alsóba, utóbbi max annyi a bajom ugyebár boxer alsónak nincs zsebe otthon vagyok telefon nálam szokott lenne főleg ha előfordul sokan keresnek, gondot soha semmi nem okozot nyilván meg oldottam a azt is hogy kényelmesen legyek telefon is magamnál tud lenni.
2021. okt. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Télen,nyáron szeretek meztelen lenni,aludni,persze vannak napok mikor ezt nem tehetem meg. 42N
2022. jan. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!