Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki melyik megoldást, lakást...

Ki melyik megoldást, lakást választaná albérletnek?

Figyelt kérdés

1. lehetőség: 60.000 Ft bérleti díj, egyedi gázos, 67 nm-es,négyszintes tömbben


2. lehetőség: 60.000 Ft bérleti díj, mért távfűtéses, 71 nm-es, tízemeletes tömbben.


Számomra egyértelmű, melyiket választanám, csak tudni szeretném, hogy én látom-e rosszul a dolgokat? Nem értem egyesek miért ragaszkodnak pont az ellenkezőjéhez, mint én.


2008. dec. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én az elsöre szavazok,mert picit bàr kisebb,nem kell olyan sok szomszédot elviselnem.

Màsrészt annyi gàzt fizetnék,amennyit én hasznàlok.

2008. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg az elsőt választanám, bár nem tudok mindent róla. Az is fontos lenne, hogy milyen környezetben van, mennyire messze munkahelytől, sulitól, stb.
2008. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen,meg a lakàs àllapota.

Az ablakok,nyilàszàrok,fürdö,padlo.

Lehet az egyik szebb,de kisebb,vagy forditva...

2008. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Árban akkor óriási különbség nem lenne a kettő között. Gondolok itt elsősorban a fűtésre, hiszen áram és víz mind a két helyen ugyanannyi lenne. Nem tudom, miért húzok ennyire a gázos felé. Mindkettő megfelelő lenne, csak anyagilag nézném.
2008. dec. 8. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi gázosat választanám. Most is abban lakom, csak ez saját lakás. Sokkal olcsóbban jövünk ki, mint amikor albérletben voltunk.(ott távfűtés volt) . És annyira fűtöm fel, amennyire nekem megfelelő. Nem az utcát fűtöm.
2008. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi fűtést válassz mindenképp! Én laktam tízemeletes, távfűtéses lakásban, és volt hogy majd megfagytunk egész szeptemberben, mert hiába volt 15 fok a lakásban, októbertől van fűtésszezon, csak a lakók többségének az aláírásával lehet a korábbi fűtést kérvényezni. Márpedig ezekben a panelokban többnyire szegényebb emberek laknak, akik így is sokallják a fűtésszámlát, dehogy akarnak még pluszban ráfizetni! Szóval ha nem vagy egy jegesmedve-alkat, eszedbe se jusson!
2008. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyertelmu, hogy az elsot valaszd, szinte ugyanakkor a ket lakas, de a futes nem szamit! A hoszolgaltatonal nagyobb szelhamos nem letezik!!!!!
2008. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelmű,h.a tégla.Nekem volt korábban egy téglalakásom,páromnak ugyanakkor panel hasonló állapotban.Még így is volt különbség a tégla javára.Az egyik lényeges tényleg a fűtés,igény és pénztárca szerint lehet szabályozni.Még egy családon belül is van különbség fázósságban,nemhogy egy paneltömbnyi embernél.A másik különbség,a komfortérzet,egy tégla igényesebben meg van építve,a panelban sokkal jobban áthallatszanak a szomszédok,sok lakásban még az is érzik,mit főz a szomszéd,a lépcsőházi zajok is jobban behallatszanak éjjel-nappal(!!!).Próbáltam,egy éven keresztül heti fele-fele arányban,elhiheted.
2008. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha megnézed a lakáshirdetéseket, "valamiért" a panel és távfűtéses lakások sokkal olcsóbbak......
2008. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!