Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vélemények a Byrokko Shine...

Vélemények a Byrokko Shine Brown napozókrémről? Mennyire használ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 12:43
 1/4 anonim válasza:

Én épp ma kezdtem el használni egyenlőre 2 órát napolták délelőtt , felvinni könnyű nem hagy foltot , nem vettem eddig észre semmi újat nem lett jobb színem mint volt de gondolom rendszeres használat után lehet jobban észrevenni :)

Majd írok jövő héten :)

Illata nagyon jó ;)

2021. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül énis megvettem, az illata tényleg fantasztikus! Úgy veszem észre nekem sokat segített barnulni, már 2-3 használat után nagyon jó színem lett. Neked mi a tapasztalaotod első?
2021. júl. 24. 17:30
 3/4 crazyxgirl válasza:
Én most szeretnék rendelni. Van újabb vélemény?
2022. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Hátha segítség bárkinek : 2021-ben csak Byrokko-t használtam. A tégelyes Shine Brown-t es a 6-os faktorszámú barackillatú flakonost. Előbbi állaga borzasztó, tömény zsír, nem szívódik be, így csak otthon a kertben használtam. Tömény zsír egy tégelyben, hosszú körömmel nem tudtam kivenni, segédeszközt alkalmaztam, és még úgy is úsztam a zsírban 😄 Viszont cserébe gyorsabban, könnyebben barnultam, mint bármikor azelőtt és egyenletes barnaságot adott, szebb volt a bőröm. Most nyaralás előtt készülök rendelni, de a barack illatú mellett kipróbálom a 25-ös faktorszámút és a Shine Brown flakonos olaját.
2022. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!