Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Neked, v. családodnak, v....

Neked, v. családodnak, v. ottani ismerőseidnek miért jó Debrecenben, v. Hajdúböszörményben, Hajdúsámsonban, Mikepércsen élni? Ezen kisvárosok/falvak ugyanúgy megszokott családi házas részekkel vannak tele, mint Debrecen külvárosai. Folytatás lent!

Figyelt kérdés

Vannak ezekben (akár a megyeszékhely >>külvárosi<< részein/utcáiban, akár az említett kisebb városkákban; utóbbi kisvárosoknál értelemszerűen nem a külvárosban) a szokásos családi házas környékek között hangulatos, régies, szép területek is?


(Debrecen esetén ha nem is a külvárosi részein, de nem is a legbelebb, belvárosban (ahol magától értetődően vannak régies, hangulatos házak, kúriák, utcák), hanem e kettő közötti "sávban".)


Vagy inkább csak családi házak (melyek hol 80-as/90-es évek stílusában épültek, hol kádár-kockák, hol magyar mediterrán ingatlanok, tehát csak a szokásos) kevés hangulat tekintetében említésre méltó utcával, területtel?


Ha ezek ellenére szívesen éltek ilyen részeken, vagy ismerőseitek szívesen élnek hasonló utcákban, azt kérdezném tőletek/tőlük, hogy mit kedveltek benne? Hiszen értelemszerűen ha szeretik, annak oka van - ezt szeretném tudni! :)

Előre is köszönöm a leíró válaszokat! ;)



Segítség az elképzeléshez:


Szokásos, egyhangú, családi házas területek:


[link]


(Na jó, ez az első utcarészlet pont nagyon tetszik. :D )


[link]


[link]


[link]


Hangulatos, régies környékek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. jún. 30. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Miért írod ki naponta ezt a kérdést?
2021. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Én ide születtem, ezért nekem örökre ez lesz a szülővárosom, a szülőházam.

Vannak akik ezt megtagadják - én nem ilyen családból származom!

Sokszor el-el költöztem Debrecenből külföldre, de mindig visszatértem.

Ezt szoktam meg, ezt szeretem.

Aki egy sivatagba született, annak meg az a szülőföldje, és azt vallja a gyökereinek.

2021. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!