Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik társasházi lakásban...

Akik társasházi lakásban laknak, máshol is van facebook csoportja a háznak?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy máshol is van-e ilyen, vagy ez csak nálunk szokás. Szerintem egyébként jó dolog, főleg nagyobb, sok lakásos házban, mert nem kell a lakókat egyenként felkeresni, hanem fórumszerűen meg lehet vitatni a közös ügyeket.
2021. júl. 6. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van. Igaz, nem mindenki van benne. A KK pedigelhatárolódik a csoporttól és csakis a személyes megkeresésnél foglalkozik bármilyen felmerülő problémával.
2021. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, 10 lakásos társasház, amiben 6 lakásban bérlők laknak.

Nincs Facebook csoport.

2021. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahol lakom, ott nincs a társasháznak FB csoportja, csak levelőlista (12 lakásos). Másik két lakásnál, ami ki van adva, ott mindkettőnél van FB csoport (egyik 82 lakásos, másik 50 lakásos).
2021. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt Szegeden,ahol lakom,nincs. Mondjuk a közös képviselő(k)80(!) év körüliek.
2021. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, de rohadt jó az ötlet. Én is szegedi vagyok egyébként és én is attól tartanék, hogy a sok 70-80+ -os mamika, papika miatt kevés értelme lenne, mert a lakók mondjuk szűk fele nem használ internetet, vagy facebookot.
2021. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nincs és nem is támogatnám, tekintve, hogy a lakók többsége hatvan plusszos. Nekem sincs FB-profilom, és nem biztos, hogy ezért regelnék. Email-ben értekezünk azzal, akivel lehet. Vagy személyesen.

Budapest, 10. ker, 36 lakásos társasház.

2021. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja nálunk sincs a közös képviselő direkben bevonva és nem ilyen hivatalos dolgokra kell gondolni. Nem a lakógyűlések történnek on-line videókonferencián keresztül. Inkább csak a lakók tudnak kötetlenül csevegni, infókat cserélni. Természetesen nem kötelező a tagság és senki nem marad le semmiről, aki nincs benne a csoporban, de hasznos.

Nálunk újabb építésű soklakásos a ház. Főleg fiatalabbak lakják. Sok a kisgyerekes család. Egy régebbi panelban, ahol sok a nyugdíjas, ott elhiszem hogy ez kevésbé elterjedt.

2021. júl. 6. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy nálunk lenne. Sok a nyugdíjas, egyébként albérlők jönnek-mennek, talán ezért. Bár itt nem is akar senki kommunikálni, nem a legjobb lakóközösség.. Ha valaki kitesz egy új nevet a postaládájára, másnap már nincs ott, sőt még a kiragasztott hivatalos tájékoztató papírokat is rendszeresen letépi valamelyik idegbeteg..
2021. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!