Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyiket preferáljátok jobban:...

Melyiket preferáljátok jobban: ha a fürdőszobával egyben, vagy külön van a WC?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Egyben.
Külön.
41 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha jó a szellőzés akkor egy kis lakásban célszerűbb ugyanazon a helyen, a helykihasználás miatt. Plusz könnyebb egy helyet takarítani.

Egyébként most állok vásárlás előtt és nálam ez nem szempont.

2021. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Külön, vagy mindkét helyen. Csak a fürdőszobában nem jó, mert ha valaki fürdik, akkor nem lehet a WC-t használni. Legalább is nagyon ciki.
2021. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem tudtam felfogni, miért jó a WC-t a fürdőszobába rakni. Hogy a meleg, párás levegőben a szarszagot teljes pompájában élvezhessük? Esetleg hogy a reggeli fogmosás, készülődés közben minőségi időt tölthessünk kakiló gyermekünkkel?
2021. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mindentudó99 ***** válasza:
48%
#3 Vigyázz mert itt ezért leszólnak hogy finnyás vagy. Egyszerűen gusztustalan a wc a fürdőben. Sz@ar szagban fogat mosni nagy élmény.
2021. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom én sosem mostam még fogat szarás közben. Ha rossz a szellőzésed persze hoy nem ideális. Ha egyedül használod az ingatlant, irreleváns.
2021. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki engedheti meg magának a külön vécét, már csak a rendelkezésre álló hely miatt sem.

Mondom mindezt úgy, hogy 2 fürdőszobás lakásban lakom, ahol van a fürdőszobákon kívül külön vécé is.

Ha most állnék vásárlás előtt, akkor nem lépnék túl egy egyébként jó ingatlanon, csak azért mert a fürdőben a vécé, hanem mérlegelném, hogy pluszban hol lehet kialakítani még egyet. Család esetén különösen.

2021. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
39%
Az ember legtöbbször nem.egyedül él. De mit is magyarázom szándékosan nem akarod érteni. Bekullant valaki fél órát aztán menj fürdeni. Hát kösz.
2021. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Lakás méretétől függ. Egy többszintes házban én azt mondom legyen egyben és külön is. Egy kicsi panelben viszont inkább azt mondom egyben, mert ha külön van, a WC helyiségbe általában nem fér be kézmosó.
2021. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindketto :)

Nalunk van WC a furdoben es van egy kulon WC is kezmosoval egy masik helysegben

2021. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Egyben, így nőttem fel, így szoktam meg. Külön csak akkor, ha van bent kézmosási lehetőség. Rühellem az olyan helyeket, ahol végig kell fogdosni két-három kilincset, mire eljuthat az ember kezet mosni. Volt már szerencsém olyanhoz is, ahol az egész lakást meg kellett hozzá kerülni, pedig a fürdő és a vécé falszomszédok voltak.
2021. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!