Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Millyen költséggel számoljuknk...

Millyen költséggel számoljuknk körülbelül, ha egy vidéki, egy szintes amerikai stilusu (3szoba, konyha, nappali, fürdő, mosokonyha, spajz) akarunk épiteni?

Figyelt kérdés
tudom hogy ez igy nehéz de kbmennyi?
2009. dec. 21. 11:38
 1/5 A kérdező kommentje:
mi épitenénk, szakmunkássok nem kellenek
2009. dec. 21. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:

nehéz megmondani tényleg. Off: azért nézz utána, hogy lehet-e ilyet, hogy te magad építed. tudom hülyén hangzik, de az apeh már mindenbe beleköt. pl családtagod sem segíthet neked ingyen az építkezés során. stb. ott akarnak lehúzni ahol akarnak.

a költségek felmérésében segítség lehet, ha csinálsz egy listát a A-Z a munkákról anyagokról és kérsz be árajánlatokat. utánanézel engedélyeknek, illetékeknek.

2009. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző: azért is nehéz megsaccolni, mert pl a fűtési rendszer lehet 1 milliótól 3-4 milláig is. önerőből mit tudtok megépíteni? úgy értem saját kezetek munkájával.
2009. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az sem mindegy, hogy milyen téglát, milyen betont, milyen födém elemeket veszel... két, háromszoros árkülönbségek is lehetnek a felhasznált alapanyagok között. Bejárati ajtót is kapsz 40 ezertől 200 ezerig, vagy még drágábban is...
2009. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
A miénk hasonló, 120 nm. Tavaly lett kész, és kb. 18-19 millióból jött ki. Telek nélkül.
2009. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!