Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délután olyan fél 5 körül egyedül voltam otthon a lakásban (egy emeletes kertesház) lent a nappaliban és nyugodtan telefonoztam hang nélkül, és egyszer fent az egyik szobaajtó egy kicsit becsapódhatott de nem nagyon csak épp lehetett hallani (mintha kb. egy 15 centis résre nyitott szobaajtót óvatosan de határozottan meglöknéd és az ajtófélfának ütközik ám annyira hogy még nem záródik be a zárnyelvtől) ahogyan a zárnyelv az ajtófélfához "koccant" elösször és én is a huzatra tippeltem de mivel odakinn volt vagy 30 fok és nagyon tűzött nap ezért minden ablak és tetőtéri ablak bevolt zárva és besötítítve teljesen minden szoba szóval légmozgás abszolút nulla volt és már napok otta ís így szoktuk a nagyon meleg délelötti és délutáni órákban csinálni, hogy este ne legyen dögmeleg odafenn, de sose nem volt ilyen eset. Az egész lakásban mondom makulátlan csend volt akkor még a hűtő sem ment szóval nagyon tisztán halottam a zajt. Azután felmentem és tényleg az ajtó csapódot be mert vagy 5 centire volt az ajtófélfától szóval csak annyira csapódott be, hogy a nyelvtől visszarugózott és nem zárt be. De akkor szerintetek mi lehetett ez?

2021. aug. 4. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A rémkoppantók.
2021. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teljesen kitárt ajtóról van szó, akkor egy 15 cm-esen résnyire nyitott ajtó a saját súlyától is mozdulhat, ha van valamilyen irányba egy kis lejtés, akár a házon, akár az ajtókereten.
2021. aug. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mindentudó99 ***** válasza:
Valami démon lehet. Vigyázz vele. Ez veszélyes!
2021. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!