Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kb egy 5 m3-es...

Mennyibe kerül kb egy 5 m3-es hulladék konténer mondjuk 2 napos bérlése, kihozása, és a vegyes hulladék elszállítása?

Figyelt kérdés
Kecskemét környékén melyik cég a legocsóbb? Nem találtam árakat a weboldalakon. Nem csak sittről lenne szó, hanem vegyes háztartási hulladékról, ha lehet ilyet bérelni. Nem tudom hol lenne a lerakó, de kecskeméten biztos van, ami 15 km-re van.

2021. aug. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

30-40.000 minimum.


Nálatok nincsen olyan opció a szemétszállításnál, hogy veszel zsákot, amit elvisznek a kommunálissal együtt?

2021. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kecskemét, de nekünk ki volt adva, hogy csak építési törmelék mehet bele. Nem napra adják, hanem hozás vivés. 30e ft volt.
2021. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 4 m2 43 ezer volt Budapest mellett.
2021. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dtkh-nal 20e volt az 5m3-es 1 napra.

Mehetett bele sitt es vegyes hulladek. Kb minden kiveve veszelyes hulladekot.


Toltam bele kozetgyapotot betont teglat minden sittet meg nemi vegyest zoldet stb.

2021. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!