Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek megterve...

Nincs kedve valakinek megtervezni egy kockaház átépítését?

Figyelt kérdés

Jelenleg még csak ötlet és álom szintjén vagyunk, hogy a jövőben felújítanánk, átépítenénk esetleg kicsit bővíteni is lehetne.


De még fiatalok vagyunk, nem értünk a szakmához, jó lenne elképzelni, hogy nézne ki, kíváncsiságból. Papíron ügyködtünk már, de valahogy tényleg nem értünk hozzá. Ha valaki uncsizna és szeret ilyen programokban vagy valahogy tervezgetni, akkor írjon :D


2021. szept. 13. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sokan szivesen csinaljak ezt, nem veletlenul vannak erre konkret szakmak. Az mas kerdes hogy fizetned kell majd erte, valoszinuleg nem is annyira keveset. Tipikusan nem szeretnek az emberek ingyen dolgozni, en se kerlek meg teged hogy milenne ha atjonnel es lenyirnad a fuvemet, biztos unatkozol neha.
2021. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nem profira gondoltam, hanem pl aki csak szeret így építgetni SIMS-ben vagy akármi :D
2021. szept. 13. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor epitsd meg simsben te.
2021. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondom, béna vagyok, ha valaki örömét leli ebben és szívesen megcsinálná, akkor írjon ennyi
2021. szept. 13. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen programokhoz nem nagyon értek, de sokféle lakást és házat láttam már, alaposan átalakítottakat is. Szóval ha kapok alaprajzot, ami mutatja a jelenlegi elrendezést, meg megmondod az igényeidet, akkor szívesen ötletelek, mert érdekel az ilyesmi. De egyébként meg szakemberhez kell fordulni.
2021. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam, köszi! :-) szuper, várom az ötleteket :)
2021. szept. 14. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!