Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gipszkarton falban mi pattogha...

Gipszkarton falban mi pattoghat? Fontos, nem tudok aludni.

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött éjszaka 3x keltem arra hogy valami csörög benne. És úgy hallom pont itt a fejemnel. Mintha valami hullana aztán pattan egyet. Nagyon megijedtem tőle.

Most kikapcsoltam a tvt hogy már alszom de letettem a fejem és megint hallottam ezt a hangot. Mi lehet ez?

Tetőtérben van a szobam.


2021. szept. 27. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is ugyan ez van, én már megszoktam. Gondolom a hőkülönbség okozhatja a gipszkartonba ezt a pattanós hangot.
2021. szept. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És nálad is hangos?

Nálam néha halkabb de néha hangosabb

2021. szept. 28. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Hőtágulás miatt szok pattogni. Nálam is néha csinálja esténként, mikor hűl a levegő, illetve intenzívebben mikor begyújtok és melegedik a szoba.
2021. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmi különös, csak kispórolták az alátét szivacsot. Rugalmatlan felületek érintkeznek, a hőtágulás miatt pattognak.
2021. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

#4 Nálam tutira nincs kispórólva semmi, mert magam csináltam, de azzal nem tudsz semmit csinálni, hogy a hő hatására minden mozog, még a ház is. Volt olyan ajtóm ami télen szorult, nyáron meg nem.


Üdv:3

2021. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor is lehet hotagulas miatt ha eddig nem hallottam 1x sem?

Csak most kezdődött, olyan rossz 🤦🏻‍♀️

2021. szept. 28. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen lehet. És egyre gyakoribb lesz, de hozzá lehet szokni. És ez valóban a hőtágulás miatt van. Ne aggódj nem a mumus csinálja azt a hangot.
2021. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És én mindig 1 helyről hallom az ágyamhoz közel... Ha hőtágulás akkor nem mindenhol ropogna?
2021. szept. 28. 21:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz érzes olyankor azt érzem hogy rám szakad a ház :D
2021. szept. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!