Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik lakást vennéd?Első...

Melyik lakást vennéd?Első em.,nem liftes, teljes belvárosi,35 négyz.méteres lakás vagy belvárostól pár percre lévő,első em.,liftes házban 47 négyz.méteres?Első nem tízemeletes,fürdszőbája ok utóbbi tízemeletes,fürdőszobája teljes felújításra szorul.

Figyelt kérdés
Egyedül laknál, nem a pároddal.

2021. okt. 6. 07:37
A kérdező szavazást indított:
35 négyzetméteres, nem liftes, nem tízemeletes, teljes belvárosi, ok fürdővel
47 négyzetméteres, első emeleti, liftes, de tízemeletesben, amelynek a fürdője teljes átalakításra szorul
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez erösen függ attól, melyik lakásban hány helyiség van, és milyen elrendezésben.
2021. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amelyiket nem kell azonnal felújítani. Az ilyen lakásokat úgyis könnyű eladni, ha mégsem jön be a környék/lakóközösség.
2021. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Első emeletnél lényegtelen hogy van lift vagy nincs.

Az hogy belváros, az nagyon tág fogalom, nem mindegy hogy melyik utca.

2021. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
tényleg nem mindegy az se, hol van az a tízemeletes. de amúgy én a nagyobbat választanám, hacsak nem valami ótvar környéken van. max 1 millából kijön a fürdőszoba, viszont a 11 nmes különbség nagyon nagy életminőségbeli különbséget jelent hosszabb távon.
2021. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy elférsz-e a 35-ösben. Számolni kell azzal is, hogy idős korban (nem tudom a korodat) nehéz lesz még azt az 1-2 lépcsőfokot is "megmászni", ami a lépcsőház bejárata előtt van. Ilyenkor nagyon jól jön a lift! Én, a felújítás szükségessége mellett is, a nagyobbat választanám.
2021. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Balesetnél is nehéz megmászni egy emeletet, a kor mindegy... Viszont nekem a kisebb jobban tetszik... Pedig volt balesetem, és nehezen tudok pár lépcsőfokot is megtenni, szóval nagy dilemma...

2021. okt. 6. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan ezért választanám a liftes lakást!
2021. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég értelmetlen így összehasonlítani, mert mindkettő lehet jó is rossz is. Szomszédtól, környezettől függően.


Az sem mindegy milyen belváros, Nyíregyháza belváros vagy Budapest belváros. Bulinegyed utcája vagy csendes parkos rész. Ezer dologtól függ.


Az időskor téma is olyan, hogy manapság nem egy életre vesznek házat az emberek, kezdő lakásnak meg jó lehet egy kisebb 35 m2-es is.


Én személy szerint 40+ m2-en legalább 1,5 szobában érzem jól magam. De mellette ugyanúgy számít a környék is.

2021. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!