Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az a gép, eszköz, bármiféle...

Mi az a gép, eszköz, bármiféle tárgy, amire szükséged lenne de csak időnként, így megvenni sem szeretnéd?

Figyelt kérdés
Meg hajlandó is lennél pénzt költeni a kölcsönzésére időnként. Ja és olyan valamiről lenne szó, amit mondjuk nem tudsz kölcsönkérni ingyen barátoktól, rokonoktól, szomszédoktól.

2021. okt. 11. 09:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Na és mi az érték, amilyen összegig már nem veszed meg az adott gépet, eszközt?
2021. okt. 11. 10:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez házon belül lenne érdekes, esetleg emeletenként. Létra, fúrógép, kalapács....
2021. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
63%
Utálok kéregetni de tőlem se kéregessenek. Ha egy évben egyszer kell akkor is megveszem. Beton véső gép pl
2021. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Láncfűrész, ágaprító.
2021. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Bérlés szóba sem jöhet?

Nálunk az ágaprító ilyen, évente egyszer.

4 órára lehet, 4000 ft, és némi benzin.

2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Mivel semmiféle mekk-mester sem teheti be a lábát a kapumon, így kisgépből és szerszámból is bőségesen elláttam magamat az évek során, mivel cs. házban lakom és mindent magam megcsinálok ami csak szükséges.

A kölcsönadásról már leszoktattak azok akik lelakva, eltörve vagy működésképtelenül hozták vissza a fúrót, a sövényvágót vagy a flexet. Avagy összefestékezve az alumíniumlétrát.

Csak olyan gépet nem tartok, amire igen ritkán lehet szükség. Pl. betonkeverőt, vagy nagy méretű betonvésőt.

De én is inkább megveszem a gépet, mint, hogy kölcsönkérjek.

2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az autó.

Kisebbek közül ágdaráló, csempevágó.

2021. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Furgon, utánfutó, ágdaráló, csőpresselő, valamint bármilyen gép, ha a sajátom kicsinek bizonyul ( legutóbb 100as koronafúró kellett 80-as falhoz).

Ezem mind drágák lennének ahhoz, hogy évente 1-2alkalomért megvegyem, így bérelni szoktam.

2021. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a COhegesztő. Évente 2~3x hegesztenék vékony anyagot,olyankor meg vagyok lőve,hogy a cégnél a főnöknek könyörögjek,vagy a szomszédnak,-vagy vigyem el lakatoshoz...
2021. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magasnyomású. Udvar nincs, lakásban lakom, így csak autótisztításra kellene.ahou meg ott vannak a párszázas beállós autómosók. Normál esetben karbantartott fejekkel, tisztított vízzel (ami nem tartalmaz szemcséket, amik felsérthetik a festést. És ugye ők a vizet sem a csatornába engedik, hanem megtisztítják (ömw legalábbis valami ilyet ír))

Nyilván ha lenne sok pénzem, akkor lenne egy nagy kertes házam,nagy garázs, ott lenne mindenféle barkács cucc. De nincs sok pénzem, így marad a lakás és a kocsimosó.

2021. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!