Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az a gép, eszköz, bármiféle...

Mi az a gép, eszköz, bármiféle tárgy, amire szükséged lenne de csak időnként, így megvenni sem szeretnéd?

Figyelt kérdés
Meg hajlandó is lennél pénzt költeni a kölcsönzésére időnként. Ja és olyan valamiről lenne szó, amit mondjuk nem tudsz kölcsönkérni ingyen barátoktól, rokonoktól, szomszédoktól.

2021. okt. 11. 09:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendes kompresszor.

Rendes ágdaráló, azt tényleg szeretnék kölcsönözni, de nincs, próbáltam keresni. Nem az a kis elektromos vacak, amibe szálanként kell beledugdosni az egyenesre vágott gallyacskát, az nem kerül sokba, hanem amibe kötegben lehet bedugni, és 5-800 E az ára. Napi 5 E-t rászánnék. Ha tényleg tilos lesz égetni, akkor egy ilyet érdemes lesz tartani kölcsönzőknek.

2021. okt. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tényleg, az autó.
2021. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
Szeretek mindent SK megoldani, így elég szerteágazó szerszámparkom van. Mindazonáltal vannak eszközök, amik ritkán, akkor viszont nagyon kellenének. Jelenleg pl. betonkeverő (azt hittem, nem kell már, és eladtam), akkus csavarozó (az állásban tönkrement az aksija), hamuporszívó, utánfutó, ilyesmik.
2021. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!