Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy legyek minél kevésbé a...

Hogy legyek minél kevésbé a terhére a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Anya bolti eladóként 15 éve ugyanannál a cégnél dolgozik és 140.000-et keres papíron, ebből persze kevesebbet kap kézhez. Apa 10+ éve nem rendelkezik állással, 50.000Ft ápolási díjat kap a mamám (az ő édesanyja) után. A húgom a műtéte miatt folyósított családi pótlékkal és szociális ösztöndíjjal együtt kap havi 100.000Ft-ot, amiből nincs képem kérni. Én pedig egyetem mellett saját döntésből naponta 70-70km-t ingázom, hogy ne kelljen pluszban kollégiumot, vagy albérletet fizetni miattam, viszont a szociális ösztöndíjat nem adták meg. Rendszeresen járok plazmát adni, hogy a bérlet árát ne nekik kelljen fizetni. Diákmunkára nincs időm a reggeltől estig tartó órák és szakdolgozat miatt. Ha a bevételemet nem is tudom növelni, hogy tudok minél kevésbé a terhükre lenni?

2021. okt. 11. 17:54
 1/4 anonim válasza:
93%
Házimunkában, kertben segíteni
2021. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Levelezore kellett volna menni alapbol, akkor tudtal volna dolgozni. Ha jol ertem, akkor mar nagyon a vegen vagy (szakdolgozat miatt), tehat igy mar nyilvan mindegy, csinald azt, amit eddig.
2021. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

A szulo kotelessege a gyereket tamogatni anyagilag is,amig nem tud a labara allni es munkat talalni,amibol megel.


Termeszetes,ha a szuleid tamogatnak. Kerj toluk nyugodtan.

Apad nem akar dolgozni,azert nem dolgozik.

2021. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Diákhitelről még nem hallottál?
2021. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!