Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedül élve mekkora lakás...

Egyedül élve mekkora lakás lenne elég, amire már nem mondanád azt, hogy túl kicsi, és milyen típusú, milyen településen/környéken?

Figyelt kérdés
Háziállat lehet, de más emberek nélkül gondold végig.
2021. okt. 19. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó beosztású 30 nm körüli lakással már ellennék szerintem. Nekem fontos lenne, hogy ne abszolút egy légtér legyen, egy galériával, vagy az elrendezésével különüljön el a hálórész. Háziállatom nincs, és a munkahelyemen nincs home office, így gyakorlatilag főzni és pihenni járnék haza. Jelenleg egyébként 50 nm-en élünk ketten, úgy érzem egyedül nem lenne szükségem ekkora lakásra, az egyik szobát le lehetne vágni.
2021. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül egy 50 m² az ideális szerintem. Egy hálószoba, és egy tágas otthonos nappali, konyhával kell. Meg perszr fürdő, sok lakásban mini fürdő van, én pl a nagy fürdőket imádom, otthon a szüleimnél is hatalmas fürdő van nagy káddal, és imádtam. Szóval össze is gyűl hamar az 50 m². És akkor meg nem beszéltünk arról, hogy vendégszoba, vagy gardrób, esetleg ha lesz párod vagy családod, arra is alkalmas legyen a ház.
2021. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Évekig éltem 30 nm-esben. Mindent meg lehet szokni.

De nyilván kényelmesebb a nagyobb.


..most egy 220 nm-es házban élek.. több a munka vele, de nekem sokkal jobb érzés, hogy bőven van mindenre helyem.

2021. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Persze, meg lehet szokni mindent, direkt azért írtam úgy a kérdést, hogy mit nem éreznél már túl kicsinek. Egy olyan élettér, ahol már nem azt éreznéd, hogy sakkoznod kell egy cm hely miatt, de még nem a luxus szint. Ez nyilván mindenkinek más lehet, életmódtól függően is.

Amikor én lakást kerestem, szempont volt, hogy a konyha külön helyiség legyen ablakkal, másnak meg nem szempont, van, akinek nem fontos, hogy ablakos legyen a konyha, van, aki szereti az amerikai konyhát. Nem vagyunk egyformák.

2021. okt. 20. 13:11
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most egyedül élek egy 39 M2 1,5 szobás lakásban.

Igazából a lakás elosztása számomra tökéletes.


Van hálószobája,nappalija egy kis konyhája,fürdő wc külön.


Ami úgy hiányzik az egy erkély,ha az is lenne akkor egy szavam se lenne.

2021. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"30 nm körül ... Mindenképp kertes ház"

Ilyen pici ház van? Ekkorkáért én biztos nem kezdenék el építkezni...


Egyébként kb. 50 négyzetméter már kényelmes, főleg, ha van három szoba: egy nappali, egy háló, meg egy dolgozó. Igaziból nincs is szüksége egy főnek ennyire, mindenesetre ha ekkora van, akkor szerintem már abszolút nincs miért panaszkodnia.

2021. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 40 nm-en élek jelenleg. Alapvetően elég, de a beosztása kifejezetten szerencsétlen. El lehetne osztani ezt az alapterületet úgy is, hogy ideális legyen, úgyhogy amíg egyedül vagyok, nincs szükségem ennél nagyobb lakásra.
2022. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!