Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Teraszajtora tudok utolag...

Teraszajtora tudok utolag kulso kilincset felszereltetni?

Figyelt kérdés

Van egy erkelyajtom, az a tipikus, feher muanyag, de csak belulrol van rajta kilincs, kivulrol nem tudom becsukni, valamiert nagyon sok helyen latom, hogy ezek ilyenek. Van ennek valami kulonosebb oka?

Jo lenne, ha tudnam kivulrol is csukni, mert neha nem figyelek, es kiszokik a macska amig kint vagyok, es felek, hogy ha epp hiperaktiv kedveben van, akkor egy mp alatt leugrik az erkelyrol.


2021. nov. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Akármilyen magasan laksz, a kilincses erkélyajtón bemehetnek a tolvajok. A szomszéd házban így ugrott le a tetőről a tolvaj a 10. emelet erkélyére, de megcsúszott a jeges korláton és lezuhant. Szörnyethalt.

A műanyag rámát nem ajánlom megsérteni.

Nézd meg, hogy rá tudsz -e helyezni az ajtóra mágnest (szaküzletekben kapható) és egy fogantyúval behúzod az ajtót magad után, amíg kint vagy.

2021. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem átmenőkilincses az erkélyajtód, igy nem tudsz kivűlre kilincset rakni. huzatzárat lehet esetleg rakatni rá.
2021. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# Koszi, igazad van, tolvajokra nem gondoltam, ugyan a 6. emeleten lakom, de csak felig zart felulrol, igazabol siman be tud jutni valaki az erkelyre. Akkor nem rakok ra kilincset megsem, meg ha lehetne is🤣
2021. nov. 5. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Továbbra is ajánlom a mágnest. Kívülről behúzod egy fogantyúval, az ajtót meg kívülről bármikor belökheted.
2021. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!