Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt még olyan fiatal,...

Van itt még olyan fiatal, akinek nincs/nem volt saját szobája?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, és nem volt szobám soha.

Mondhatni, hogy az "átlag"-nál kicsit rosszabban élünk.

Kicsit szomorú vagyok ez miatt,hogy nem volt/nincs. Bár az,hogy nincs nem igazán érdekel már csak hát, pl. Ha lenne barátnőm mit mondanék neki? (Úgy néz ki, nemsokára lesz) "Hát kicsim,ne gyere át hozzánk,mert nincs szoba,ahol tudunk "netflixezni".."? Nem szégyellem, hogy hogyan élünk, csak hát azért nemtudom hogyan venné ezt barátnőm.



2021. dec. 7. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy saját szobám nem volt, hanem 4-en, a szülőkkel aludtunk egy szobában 19 éves koromig. Egyszer volt barátom, én jártam hozzá, soha nem hívtam magunkhoz a putriba. Borzasztóan szégyelltem, még fürdőnk se volt.

Sajnos felnőttként is megmaradt ez a szorongás bennem saját családom van, saját házban élünk, de félve hívok vendégeket, "vajon mit fog szólni" "rendesen kitakarítottam?"


36/n

2021. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt 13 éves koromig, csak egy heverőm egy átjáróház szobában. Aztán lett, 1 évig élvezhettem, mert elkerültem kollégiumba. Utáltam azt is, sose tudtam se aludni, se tanulni normálisan, mert olyan nem volt, hogy valaki ne zajongjon. Bennem nagyon rossz emlékként maradt meg, hogy nem volt szobám, a mai napig tüske bennem, mindig irigykedtem más gyerekekre, akiknek volt. Igazából én a mai napig nem értem, hogy miért vállalnak gyereket olyanok, akik még saját szobát sem tudnak biztosítani neki, mert minden gyereknek járna a privát szféra. Természetesen az megint más, ha pl. két kislány van egy külön szobában, de az nem oké, mikor a szülőkkel kell együtt aludni, vagy mondjuk egy közös helyiségben van egy priccs (ahogy nekem is volt), ahol szintén nincs privát tér.


34/N

2021. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!