Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fűtőrendszer feltöltéskor az...

Fűtőrendszer feltöltéskor az autómata légtelenítőket ki kell nyitni?

Figyelt kérdés
Nyitott rendszer, gázkazán és vegyestüzelésű kazán is van. A vegyestüzelésű van mélyebben, ezért annak az alsó csapjáról szeretném feltölteni,de nem tudom, hogy a légtelenítőket ki kell e nyitni. Arra gondolok, hogy igen, mert így könnyebben kimegy a rendszerből a levegő. A rendszer majdnem teljesen le lett eresztve.
2021. dec. 16. 08:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Autómata😂
2021. dec. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen vicces.
2021. dec. 18. 07:08
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne kontárkodj amihez nem értesz
2021. dec. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz haver? Volt egy kérdésem és bíztam benne, hogy kapok rá választ.
2021. dec. 18. 07:48
 15/21 anonim ***** válasza:
A válasz, ki kell nyitni igen ha zárva van
2021. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És sok levegő kijön olyankor, mikor tűvel megnyomod?

Mert ha nem, akkor lehet, hogy még nem gyűlt össze elég levegő ahhoz, hogy kinyissa a szelepet. Azt írod, a felső működik, akkor lehet, hogy oda megy alapból a legtöbb levegő, és az már így kinyit.

2021. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sok levegő jön ki és a radiátorok hidegek.
2021. dec. 18. 11:15
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor tekerd ki úgy gyorsabban kimegy
2021. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, te is ilyen poén Gyurka vagy? Vagy ugyanaz a gyökér aki korábban okoskodott? A fajtádnak ez az éltető elem, hogy belepofázol mindenbe, de értelmes dolgot nem tudsz mondani? Biztosan rossz neked a tél, sehol egy Pride felvonulás, baromira unatkozhatsz. De legalább a Gay klubban majd elmesélheted, hogy milyen frappáns beszólásaid vannak. Bajban vagyok te puhatestű,próbálok megragadni minden lehetséges megoldást, mert a szakemberek csak tavasszal érnek rá. Rohadtul nehéz lehet ezt megérteni. Részemről ennyi te kis görény, siess jelenteni.
2021. dec. 18. 17:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért is te ratardáld? Azért írtam mert úgy könnyebben kimegy a levegő te selejtes hajnali gyerek. Van a légtelenítő szelep alsó részén ami benne marad egy visszacsapó szelep, de segítsen rajtad apád büdös túrós löncshúsa
2021. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!