Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne kb egy...

Mennyibe kerülne kb egy házhoz hozzáépíteni 30 m2-t?

Figyelt kérdés
Tudom sok mindentől függ, mekkorák az igényeink stb. de egy tól ig összeget tudnátok mondani, hogy ti mennyiből oldanátok meg?

2022. jan. 2. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

10.

Egy házban a szoba a "legolcsóbb".

Minél több a szoba, annál olcsóbb lesz 1 m2 ára.

De szerintem ezt te is tudod.

:)

2022. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

A családi ház bővítése egyszerű bejelentéssel történik, mivel nem tudom, hogy mihez kell hozzáépíteni, feltételezve mondjuk egy 10x10-es kádárkockát, nálam a tervezés 500-800 E Ft körül jön ki, szakágakkal együtt (attól függően mennyire tiszta a jogi helyzet, mennyire 'normális' az alap ház, a gépészeti rendszerek, stb). Egy nagyobb irodánál ez biztosan több.


Az építés meg hát 300-500 ezer Ft/m2 között. A tetővel mindig érdekes mit kezdünk, ha nagyon bele kell bontani, vagy esetleg cserélni az egészet, az sok pénz. A fűtési rendszert toldani, bírja-e a rendszer, mekkora bontás lesz a meglévő részben... Alá kell-e alapozni a meglévő részt. Soktényezős.

2022. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

"1-1,5 millió környékén ki lehet hozni"



??? :D

2022. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%
#12: na igen... azceszosztók csak nyomjak a rizsát, hogy egy szobahozvnem kell gepeszet, stb... ezert nem lehet az atlag nm-árral szorozni... de egyiknek se jutott eszebe h tető is kell arra a toldalekra... Ami nem ket filler...
2022. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
15-20 milla minimum tisztességesen megcsinálva
2022. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!