Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az ikeában vettem egy növényt,...

Az ikeában vettem egy növényt, és kiváncsi lennék milyen földbe van ültetve? Sajnos semmilyen platformon nem találtam meg eddig. (átültetném, csak ezért lenne fontos) Köszi a válszt!

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nagyüzemileg "termelt" dísznövények nem földbe, hanem sterilen tartható ültetőközegbe vannak ültetve. Ha mindenképpen át akarod ültetni (ha kell, ha nem) és a növény nevét sem tudod, akkor válassz általános virágföldet.
2022. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
facebook, novenyhatarozo csoport
2022. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdemes átültetni, mert általában túl kicsi a cserép is, amiben árulják
2022. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rá van írva egy kis cédulán, úgy árulják, vagy ki volt írva elé, alá, valahova. a honlapon meg tudod nézni, vagy emailben is megkérdezheted az ikeát, az ügyfélszolgálatot egy fotóval
2022. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta a neve, akkor fotózd le, a képet töltsd fel valamilyen képmegosztóra (pl. Imgur), és az ott kapott linkkel kérdezz itt a Kert részlegnél. Ha megvan a növény neve, akkor meglesz, hogy milyen föld kell neki.
2022. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!