Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok arra ha a...

Hogyan reagálnátok arra ha a szomszéd levizelne az erkélyről?

Figyelt kérdés
Ez nem troll kérdés (bár az lenne) egy albérletben lakok, a szomszédom és az én erkélyünk elég közel van egymáshoz és ma délelőtt rajta kaptam amint dob egy sárgát ami szépen szállt a levegőben. Harmadik emeleten lakunk egyébként.

2022. jan. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi paraszt ember van, te jó ég. Nyilván szóvá tenném nála, bár jobb lett volna egyből és nem utólag.
2022. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

hagyd a francba, nem tudni hogy jössz ki a balhéból, ha szólsz neki..odahugyozott, ennyi..

Ha szólsz, akkor fondorlatosan fog veled kicseszni...mert ez ilyen...bosszú a léte.

2022. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék neki udvariasan, hogy ilyent lehetőleg...ne. Amennyiben ismét megteszi, szájba verném. Igen, volt hasonló eset felső szomszéddal, igen a második konfrontáció után megoldódott.
2022. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Négyszintes?

Én előbb szólnék,aztán ha nem használ, főznék az erkélyen valamit,-vizes akácfával.

2022. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!