Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy albérlőnek mi oka lehet...

Egy albérlőnek mi oka lehet az aránylag sűrű költözésre városon belül a nem fizetésen kívül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem azon kívül semmi :)
2010. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem jutott eszembe semmi más ok:(
2010. szept. 9. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy koszos, nem tartja rendben a lakást, amiatt rúgják ki mindenhonnan...


Az is lehet, hogy botrányosan él (ittasan randalíroz, 100 embert visz a lakásba bulizni, hangosan hallgat zenét, stb.)...


Jó lenne megtudni, hol lakott eddig és kifaggatni a főbérlőit, mi a gond vele...

2010. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyugalmat szeretne, de vannak szomszédok, akikkel nem jön ki.
2010. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen felmondták neki a bérletet. Én is 14 év alatt három lakásban is laktam Budapesten, mert az elsőnél 6 év után úgy döntött a tulaj, hogy inkább eladja a lakást, a másodiknál meg eleve tudtam, hogy csak fél évig maradhatok, amíg a tulajdonos befejezi a vidéki egyetemet, és maga költözik fel.
2010. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy hogy mindig olcsóbbat keres. Én legalábbis ezért költöztem.
2010. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem jön ki a lakótársakkal, összeköltözik a párjával, aztán szétmennek, más kerültben talál munkát, és szeretne minél közelebb lakni (és mivel könnyebben megteheti, ezért jobbnak látja a váltást)

persze, először én is rögtön negatívra gondolnék, de a saját barátaimból indulok ki.

2010. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet:

- máshol olcsóbb az albérlet

- máshol olcsóbb a közös költség, nem távfűtés van, stb.

- közelebb van a munkahelyhez

- közelebb van a gyereknek az iskolához, óvodához, stb.

- zajonganak a szomszédok, nem jönnek ki velük,

- heti háromszor hajnali 5-kor csapkodva, zajongva húzzák ki a kukákat a "kukatologatók" és közben ordibálva káromkodnak és felverik az egész házat. (Nálunk ez gyakran előfordul. :()

- nem tetszik a környék

- stb.


Nekem most hirtelen ezek jutnak eszembe. Pedig nem laktam még soha albérletben.


Albérletből azért sokkal egyszerűbb elköltözni, mint saját lakást eladni, időben pont találni egy másikat és még minden bútort és egyéb dolgokat hurcolni.

2010. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg bűnöző és bujkál? :D Ha felmegy a villanyszámla akkor pedig kendert termeszt akkor is költözködhet fél-1 évente simán. Persze a többi is szóba jöhet ez csak kiegészítés hozzá.
2010. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2010. szept. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!