Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért kaptam levelet a Opus...

Miért kaptam levelet a Opus Tigáz ZRT-től?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet az Opus Tigáz ZRT-től Hajdúszoboszlóról, hogy március 04-én jönnek cserélni a gázórámat. A probléma ott van, hogy én a MVM Next Energiakereskedelmi ZRT-hez tartozom. Onnét kapom a csekkeket is és Pest Megyében élek. Valaki elmagyarázná ezt? Előre is köszönöm.

2022. febr. 14. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Talán ha felhívnád őket...
2022. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A gázszoláltatást az MVM Next végzi, de lehet, hogy a karbantartás, óracsere, stb. stb. műszaki dolgokat alvállalkozásban az Opus Tigáz csinálja...


Hívd fel őket.

2022. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gáz órát az cseréli aki erről tájékoztatott.

Nem kell ezen problémázni.

Nálunk a villany órákat is alvállalkozó cseréli.

2022. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Garott ***** válasza:
A gázóra az elosztó tulandona és ő végzi a cserét. A gázelosztók fixek, és területileg vannak meghatározva, hiaz övék a vezeték amin a gáz jön. Attól hogy az mvm a kereskedőd (mivel ő országosan az egyetemes szolgáltató) attól még továbbra is léteznek elosztók. Ez a tiszántúl az opus tigáz, nyugat magyarországon az eon, délen az mvm égáz dégáz, budapesten meg az mvm főgáz.
2022. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a gázvezeték és az óra a tigázé, a benne lévő gázt meg az MVM-é
dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!