Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most, 2022-ben hogy áll...

Most, 2022-ben hogy áll Kőbánya alsó?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogok oda költözni és az lenne a kérdésem (leginkább azoktól akik ténylegesen ott laknak nem csak hallásból ismerik), hogy milyen jelenleg ott az élet, a közbiztonság stb.

2022. márc. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan melyik oldalán, melyik utca?
2022. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pongrácz utca es kobanyai utca sarka
2022. márc. 11. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Necces..
2022. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen rendben van.
2022. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg kicsit bovebben? :D
2022. márc. 12. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Két éve lakom a környéken. Infrastruktúra jó, tömegközlekedés jó. Nyugodt környék, közel a belváros. Régi előítéletek vannak és még van hova fejlődni, de nagyon sokat javult az utóbbi időben. A közlekedési múzeum és a Mázsa tér fejlesztésével talán kicsit még feljebb is értékelődik a környék. Nem egy elitnegyed, de szerintem sokkal rosszabb a híre, mint amilyen valójában.
2022. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszt!:)
2022. márc. 14. 17:54
 8/8 anonim válasza:
Szia, ha még aktuális én is leirnám a véleményem ( hátha még ezzel sokaknak a későbbieket nézve segitek ) Én is itt a Pongrác mellett lakom és szerintem is teljesen rendben van. Én annó Zugloba laktam és ott sokkal veszesebb volt szerintem pedig az azért joval drágább ,,,,luxus””””” kerület :D tömegközlekedés tényleg jó közel a Puskás, a vasútnál indul nagyon sok busz távolsági busz , a Kőrösin vannak olykor csövik de azok ártalmatlanok, de cserébe ott a posta, bank, príma, dohánybolt stb stb. A Pongrác úti lakótelepen van iskola is meg közel van az orvosi ügyelet ami 0-24 tehát ha este rád jön valami onnan tudnak segiteni egybol. Kőbánya folyamatosan fejlődik a társas házakat ( Laposdűlőn fixen) folyamatosan újítják, korszerűsítik , zöldítik a környezetet nem hiába X. Ker évek óta Pest legzöldebb kerülete :) Nagyon sok külföldi költözött ide sőt jönnek folyamatosan tehát befektetésnek is nagyon jók itt erre fele a lakások. Remélem tudtam neked/nektek segiteni ezekkel az infókkal ( nem nem ingatlanos vagyok isten őriz mielőtt valaki azt hinné:D)
2022. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!