Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakótelep közepén magasan...

Lakótelep közepén magasan eladó lakásban lévő csillagászati távcsövet rendeltetésszerűen használhatnak, vagy kukkolásra?

Figyelt kérdés

Láttam a képeken. elég meglepő volt, mert én alig látok néhány csillagot az égen... Viszont ilyen nagyítás egy kicsit soknak tűnik, nem is tudom, hogy mennyire használható erre. Az ablak mellett állt, szóval valószínűleg használják. Esetleg a Holdat nézik...?

Amúgy kívülről mennyit lehet látni ebből? Belátni az ablakon?


2022. márc. 12. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A fényszennyezés miatt nemsok csillagot láthat , szóval inkább kukkol, hacsak időnként nem viszi el magával valami közvilágítástól mentes helyre.
2022. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te néhányat látsz, de távcsóvel sokkal több látható.

Meg az is igaz, hogy Te nem akkor nézed, amikor valóban nézik a csillagokat, éjjel, hajnalban stb.

2022. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan sok kukkolnivaló nincsen egy lakótelepen. Engem legalábbis nem tud lekötni a 150 szemben lakóból egyik sem :D
2022. márc. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!