Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Éjszakai áramtól jogos, hogy...

Éjszakai áramtól jogos, hogy falnak megyek?

Figyelt kérdés

5 éve költöztek szüleim másik házba, de az előző lakó egy öreg néni volt, aki éjszakai áramos 80 literes bojlert szereltetett be a felújított fürdőbe. 4 felnőtt embernek ez egy kínszenvedés. Egyetemista vagyok, nem vagyok mindig itt. De pl: este nem tudunk 4-en egymás után elmenni zuhanyozni (meg még hajat mosni), mert elfogy a víz, nem melegedik fel.


Holnap megyünk valahová, erre 10 perce nyögi be anya, hogy mindenki holnap akar hajat mosni. Én már vagy 50x-edik alkalommal veszekedtem vele, hogy a rohadt bojler miatt muszáj alkalmazkodnunk egymáshoz, nem igaz, hogy megint nekem kell alvás helyett hajat mosnom és szőrtelenítenem, mert máshogy nem lesz elég a víz nekik.


És azért csinálom ezeket reggel, mert nagyon zsíros a hajam és nagyon gyorsan nő a szőröm, így a reggellel 1 éjszakát megspórolok magamnak. 10 éve ilyen vagyok, és még mindig ezen kell hisztizni a családommal állandóan, akik heti 1x mosnak hajat...



2022. márc. 14. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

"Igen,annyival emelkedett meg a havi villanyszámlánk. Áramkedvezményünk van,energiaszektorban dolgozom."

Óh, bébi, ha kedvezménnyel kapod az áramot, akkor legalább ne írnád, hogy mennyivel lett nálad drágább, mert a kérdezőnek éppen nem releváns, hogy te a csókos mennyit fizetsz, vagy nem fizetsz érte.

2022. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vegyetek nagyobb bojlert,vagy kapcsoltassátok át nappali áramra.

Ha nem tudjátok megtenni akkor muszáj alkalmazkodni,nem pedig ezért veszekedni.

2022. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!