Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mások hogyan érnek el a...

Mások hogyan érnek el a teljesen debil, nemtörődöm lakóközösségnél úgy kb. bármit?

Figyelt kérdés

Penlben élek és teljesen inkompetens a lakóközösség, pedig a környékünkön mindig szigetelnek, újítanak fel már épületeket. Nálunk a liftfelújítás igy csak akkor törétnt meg, amikor már menteni kellett. Közös képviselő erre legyint, azt mondja, hogy az emebrek máshol is ilyenek.

Hogyan lehet egyáltalán elérni bármit "közösségeknél", főleg ilyen nagy beruházást, mint a külső szigetelés? Senki nem gonodol arra, hogy mit fog érni később a lakás, mindenkit a sz*ros nyugdíjka érdekel, azt se fogják fel, hogy kb. csak nyernénk rajta, mert bár megemelkedne a közös költség, de a fűtésszámla fele lenne... Lakógyűlésre járni luxus, még ha mindenki egy irányba is szavazna, akkor se lehetne érvényes. Ilyen szintű embereken hogyan lehet keresztülverni bármit? Máshol mitől másabb a helyzet? Kevesebb a nyugdíjas?



2022. ápr. 15. 22:37
 1/3 anonim válasza:
8%
Miért érdekelne pár őskövület panelprolit bármi házzal kapcsolatos? Lehet holnap már feldobja a pacskert.
2022. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk elég hasonló a helyzet, pedig még csak azt sem mondanám, hogy annyira idős a lakóközösség. Olyat nem szavaztak meg, ami párezres tétel lett volna, és nagyban javította volna a közbiztonságot (kamerarendszer).

Én kérdeztem a közös képviselőt, hogy mi ennek az oka, és azt mondta, hogy sok a bérlő, a tulajdonosokat meg sokszor nem lehet elérni.

Éppen ezért én már lemondtam róla, hogy nálunk bármi is legyen.

Szigetelés, meg önálló fűtés? Pff... Talán 20 év múlva...

2022. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 mondjuk ez is ok lehet valóban, a sok bérlő. Nálunk is harmada bérel. Hát, fogalmam sincs mi lesz itt hosszú távon (fél éve vettem itt lakást), de ha elöregedik az épület és bajok lesznek, akkor nem az állam lesz a hibás.
2022. ápr. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!