Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szomszéd...

Mit csináljak, ha a szomszéd folyamatosan basztat, és ki is szúrta már a biciklim kerekét?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk egy főút mellett, így kint sincs tárolási lehetőség. Belső udvar van de ott parkolók vannak felfestve. A bejáró fedett rész és két oldalt végig korlát van, oda zárja mindenki a bicikliket. Nekünk is van kocsink ami elég nagy mégis simán be tudtunk állni. Nos ez a kedves egyén csak engem tud basztatni, hogy miért tartom ott a biciklit, bár normális választ nem tud adni, ha kérdezem, hogy szerinte hol tudnám még tárolni. Legújjabban kitalálta, hogy egy beálló kocsi miattam törte le a visszapillantóját, ami nem túl valószínű, mivel a beállási sebesség és a biciklim ingatagsága miatt nemhiszem, hogy képes lett volna. Ezenkívül egy hete valaki kiszúrta a biciklim kerekét is, ami elég valószínű, hogy ő volt. Ezzel mit tudok kezdeni? Megértem az ő részét is oké őt zavarják a biciklik, de mivel semmilyen opció nincs a tárolásra nem tudok mit tenni, két utcára kint nem fogom hagyni.

2017. máj. 14. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel a féreggel egyszerre két módon tudsz elbánni . Elsőként ha meg tudod oldani akkor tegyél kamerát és rögzítsd a tároló eseményeit és jelentsd fel közben zaklatásért rongálásért . Másodsorban . Figyeltesd ki haverokkal ismerősökkel és mikor messze leparkol valahol leengedni a két gumiját , ha tovább férgeskedik legközelebb 3-at eresszetek le . A következő két gumi kiszúrása és ha patkány alaposan diszkréten képen kell csapatni .
2017. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kamerára már gondoltam, bár nemtudom sajnos, hogy jogilag én is helyesen tárolom e ott a biciklit, de mivel más hely nincs így nem tudom máshova tenni. Másodikra nem tudom felcipelni. És ez a köcsög is csak akkor csesztet ha egyedül vagyok, ha már párom ott van meg se szólal. Egy 40 x éves ember aki még anyjával él és szerintem kicsit amúgy is kettyós, így én nagyon nem szeretek leállni vele veszekedni, persze kiállok magamért, de már szörnyű, hogy ezen kell aggódnom, ha este 10kor hazaérek munkából mikor lesz ott. Hihetetlen, hogy valakinek erre van ideje.
2017. máj. 14. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd a biciklit az autód elé, ha van bármelyik oldal, ahol fal van. Esetleg takard le ponyvával is eső ellen.
2017. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!