Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet huzamosab...

Budapesten hol lehet huzamosabb ideig lakóautóval élni?

Figyelt kérdés
Budapestre érkeznénk lakóautónkkal egy jó pár hónapra. Áram meg van oldva, vizet közkútról töltjük de mivel általában a konditeremben zuhanyzunk, ezért minimális a fogyasztás. A szennyvizet le szoktuk adni a közeli szennyvíztelepen. Szóval csak egy hely kellene ahol senkit sem zavarunk és törvényesen tudunk élni. Ötleteket várok.

#Budapest #lakóautó #Lakóautózás
2022. ápr. 18. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

A közeli szennyvíztelep eléggé lehatárolja a lehetőségeket.

És már közkutak is elvétve vannak a városban

2022. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj, az teljesen mindegy hol van szennyvíztelep. Üríteni elgurulok amikor kell, nem kell hogy a közelben legyen.
2022. ápr. 18. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha lakóautód van, akkor hogyhogy nem tudod, hogy hol lehet leállni vele?

De tessék:

[link]

2022. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Huzamosabb ideig és nem kempingben napi 10 ezerért. Számold ki mennyire jön ki egy hónap. Nem ez a lényege a lakóautózásnak. Legalábbis életvitelszerűen nem.
2022. ápr. 18. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Bocs, de nem én vásároltam méregdrága lakóautót, aminek köztudottan igen komoly fenntartási költségei vannak.

Ennek a "menőzéses" életvitelnek költségei is vannak.

2022. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Bérelj egy telket, ott leparkolhatsz.
2022. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Az nem jó, mert az is pénzbe kerül.

Ingyen szeretnének menőzni, valami lepukkant konditerem közelében ezek a csóringer muszklihuszárok.

2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es: ne irigykedj, attól hogy lakóautózom van házam is. Csak tudod vannak akik szeretnek utazni, világot látni. Lehet hogy neked az a nagy élet hogy ülsz a kanapén és ide irkálgatod az irigy szövegeid, csak sajnálni tudlak. Látszik hogy egy kiégett élettelen senki vagy. Kímélj meg a hülyeségeidtől. Ha az utazgatós életmód neked menőzés, akkor ez van. Ha már itt tartunk: sokkal több helyen jártam, sokkal több dolgot éltem át amiket te soha az életben nem fogsz mert itt éled az életed a neten. Szar lehet!
2022. ápr. 21. 10:55
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

8.

Nyomorogsz egy komfort nélküli kerekes bódéban és még arra sincsen pénzed, hogy egy kulturált helyen leparkoljál. Képzelem, hogy hány helyen járhattál, amikor még a vizet is a közkútról lopod.

Csórikám, mesélj még...

2022. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most azt nem lehet megállapítani senkiről, aki ide ír, hogy itt éli-e az életét a neten. Vagy hogy kiégett-e, járt-e pár helyen vagy akár sok helyen a világban.

És aki nem utazgat, annak miért lenne szar élete? Nem mindenki vágyik világot látni. Vannak olyan helyek, amiket jó látni, de ez is csak utólag derül ki, miután már megvolt az utazá. Én pl. voltam egyszer 4 napot Brüsszelben, szép volt, jó volt, de nem tett hozzá különösebben semmit az életemhez, ha nem láttam volna soha azt a várost, akkor sem vesztettem volna semmit, mert ugyan nem volt rossz, de annyira jó se.

2022. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!