Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kapucsengőt hogyan kell...

Kapucsengőt hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Ha van egy 10 emeletes épület és úgy van a kapucsengő mellett lévő táblára kiírva az illető lakásszáma,hogy 111/IX.7 akkor ezt mégis hogyan írjam be?! a római számmal az emelet van jelezve,a 7-es számmal maga a lakásszám.
2022. ápr. 18. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Hiába a diploma, ha még egy kapucsengőt sem tudsz használni?!

(Meg három 1-est beírni.)

2022. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
milyen diploma?!nem mindenki városban lakik.
2022. ápr. 18. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A 10 emeleteseket pedig nem a pusztákban építik.
2022. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki városban lakik. De falun nem szoktatok gondolkodni?

Az nem futott át az agyadon, hkgy ha betűk nkncsenek a billentyűzeten, azt nem leflejtették róla, hanem nincs rá szükség?

2022. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát, sajnos igazuk van a válaszolóknak.

Ez egy alapfokú logikai feladvány, egy átlagos 8 éves gyereknek illik vele megbirkózni. Én már ugyan elmúltam néhányszor 8, de mikor először láttam ilyet, kb. 5 másodpercbe telt megérteni.

Az a megfejtés, ha a IX. emelet 7-es lakásba akarsz csengetni, akkor háromszor meg kell nyomni az 1-es gombot, és várni a válaszra. (Vagyis, minden lakásnak van egy háromjegyű hívószáma, hogy csak abban a lakásban szólaljon meg a csengő.)

2022. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
eszméletlen okosak vagytok csak egyikotok sem irta le a kerdesemre a valaszt:) nyilvan ez agyhalottsagra utal. es minden szam elott 111 van tehat az utolso valaszolo is ezekszerint 0
2022. ápr. 18. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

És ezt szerinted miből kellett volna kitalálnia bármelyik válaszolónak, hogy minden szám előtt 111 van?

Ha nem vagy képes értelmesen kérdezni, ne is várj érdemi választ.

Szerintem valami fontos infót még most se írtál le.

Fotózd le az egész kapucsengőt a névtáblákkal, töltsd fel valahová, linkeld ide, és ha ezt megnézzük, akkor majd megmondjuk a tutit.

De attól azért írhatnál a magyar helyesírás szabályai szerint is, mint egy értelmesebb 8 évesnek tudni illik.

2022. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Te meg a sok eszeddel csak ott állsz -órák óta- a kapu előtt és ahelyett, hogy becsengetnél, inkább kiírod a kérdésedet a gyíkra?!!
2022. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Rákerestem a kérdéseire. Nem könnyű eset.

Én olyan kapucsengőt még nem láttam, amelyiknél minden lakásnak ugyanaz a kódja. Igaz paprikasprayről sem kérdezek kétszer. És felsőoktatás sem érdekel, ha hajhosszabbítással akarok foglalkozni.

2022. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

9.

Bocs, de hogyan lehet rákeresni valaki kérdéseire?

2022. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!