Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A földszinten van a szobám,...

A földszinten van a szobám, melynek ablakát nyaranta egész éjjel nyitva hagyom, s úgy alszok. Az ablak a kertre néz, csupán szúnyogháló van ilyenkor rajta. Ez mennyire biztonságos? Bejöhet valaki éjszaka a nyitott ablakon keresztül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Megeshet. En biztos raknek fel racsot. Tesomekhoz igy tortek be
2022. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még úgy is bejöhetnek az ablakon keresztül, hogy én a szobában vagyok? Vagy csak akkor van veszély, ha senki sincs éppen abban a helyiségben?
2022. máj. 23. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat amilyen orultek vannak siman eltudom kepzelni
2022. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lakásom a magasföldszinten van, de nem merem éjszakára - és ha nem vagyok otthon, nappalra sem - nyitva hagyni az ablakot. Ha mélyen alszol, meg se hallod, ki megy be, a szúnyoghálót egy pillanat alatt ki lehet vágni.
2022. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Persze hogy bejöhetnek, őket nem zavarja hogy alszol, jobbik esetben. Redőny nagyobb biztonság ha legalább félig le van húzva, vagy rács tényleg, esetleg érdemes klímát beszerezni. Vigyázz magadra❤️
2022. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

"úgy is bejöhetnek az ablakon keresztül, hogy én a szobában vagyok?"

Igen.

De mire észreveszi dönthet: hagyjon élő szemtanút maga után aki tanuskodik hogy ő tört be, vagy ne hagyjon. Erre született az a törvény hogy neked nem kell arányosan védekezned éjjel. Aki hozzám éjjel szó nélkül csendben betör és én veszem öt észre hamarabb annak elő van készítve egy 30cm pengehosszúságú recésélű kés hogy harcképtelenné tegyem mielőtt ő vesz észre engem.


Ha meg mégis megtörténik akkor a lakásbiztosítások általában fedezik a besurranó tolvaj által okozott károkat (úgy-ahogy).

2022. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bemehetnek, ezért szokott a földszinti ablakokon rács lenni. Ronda, de hasznos.
2022. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol is laksz pontosan? Csak viccelek 🤣🤣
2022. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán bemehetnek. Hagyd bukora vagy rács.

Minket úgy raboltak ki hogy bent aludtunk 3man, atmasztak a keriteseny be a bejarati ajton ami csukva volt, es abbol a szobabol vittek el cuccokat ahol aludtunk. Reggel vettuk eszre

2022. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos a bejárati ajtót is hagyd tárva nyitva...
2022. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!