Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szegedi Öthalmi diáklakások?

Szegedi Öthalmi diáklakások?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az egyetemet. Jókat olvastam erről a kollégiumról. Mi a véleményetek róla? Kedvesek az emberek, ott lakó egyetemisták? Lehet csendben tanulni azért? Milyen ott az élet?

2022. máj. 30. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel se vesznek, ha Pestről játsz. Zalaegerszegről gondolkozhatsz benne.
2022. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiskunhalasról járnék
2022. máj. 30. 19:02
 3/8 anonim válasza:
61%

Ahogy láttam sok szabad hely lehetett így év közben, szóval ha nem sikerül egyből bekerülni, próbálj meg jelentkezni a szeptemberi beköltözés után is. Engem 243 ponttal vettek fel, ezt nem tudom hogy milyen jónak számít, nem kérdezgettem körbe kit mennyivel vettek fel. A modulo-ban tudsz majd jelentkezni, szóval még nem hiszem hogy tudod a pontszámodat.


"Lehet csendben tanulni azért?" Ez a szobatársaidon múlik elsődlegesen. Meg azon hogy nem költöztetnek be a koliba egy kb.40 tagú cigány családot, akik aztán egész nap üvöltenek az udvaron, de ja amúgy elég csendes a hely.

2022. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Engem Pest megyéből felvettek. 3 koliban voltam a 3 év alatt, az Öthalmit mondanám a legjobbnak közülük. De attól is függ persze, hogy mi a fontos neked egy kolinál. Ha érdekel, írj nyugodtan, és mesélek bővebben is róla szívesen.
2022. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az írásbeliket ma nézhettük meg, ez alapján 460 pontom van.
2022. máj. 30. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy szeptembertől Szegeden leszel egyetemista? Már kijöttek a ponthatárok?
2022. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A honlapon még nincs fent a 22/23-as felvételiről semmi, pedig tavaly már április végén feltették. Erről tudtok valamit? Oda szeretnék menni én is, de zavar hogy még nem látok róla semmi hírt
2022. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%

Szia!

Nem az egyetemi pontokat, hanem a szociális pontjaidat nézik majd. Nekem abból nagyon kevés volt, mégis felvettek, úgyhogy szerintem elég könnyű bekerülni. Maga a koli tényleg nagyon jó. A cigányokat (kárpátaljai menekültek) pedig azóta elvitték, és újra csend és béke honol. Ha érdekel részletesebben, írj, mesélek még róla és tudok képet is küldeni. :)

2022. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!