Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Saját magam kijelenthetem...

Saját magam kijelenthetem állandó lakcímről?

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleimmel úgy hozta a sors,hogy ki kell jelentkezzek az állandó lakcímemről.Nem szeretnék senkit megkérni,hogy biztosítsa okmányiroda felé,hogy állandó lakhatásra bejelentsen.Csak személyesen tudom igényelni a lakcímem megszüntetését?Albérletben lakok,ha hivatalos levelem érkezik,azt igényelhetem,hogy erre a címre küldjék a továbbiakban(anélkül,hogy ez lenne a lakcímem)?

Esetleg tudna ennek a folyamatában segíteni?Köszönöm előre is



2022. jún. 27. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állandó lakcímed kell legyen. Ki tudsz jelentkezni állandóról, mihelyst megvan az új állandó lakcímed. Postacímként bármit bejelenthetsz, mindenkinek az albi címét kell megadnod, hogy odaküldje a leveleid.
2022. jún. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az albérlet lesz az állandó lakcímed.


(Állandóról "kijelentkezni" csak úgy lehet, ha külföldi letelepedést jelentesz be)

2022. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Vannak ilyen "lakcím árusok" akik pénzért megengedik hogy az állandó lakcímed ott legyen, persze a tartózkodási/levelezési külön meglehet mellette, ahol valójában laksz.
2022. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segítségeket,mindenkinek ment a hasznos válasz.


Találtam én is lakcímszolgáltatót,ezekben lehet bármi kockázat is a részemről?

2022. jún. 27. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kockázat annyi hogy pénzbe kerül neked
2022. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!