Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debrecen vagy Miskolc a...

Debrecen vagy Miskolc a drágább város?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kollégista leszek Miskolcon és kiváncsi vagyok hogy Miskolcon olcsóbbak e pl az élelmiszerek.
2022. aug. 7. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak az tud válaszolni, aki az elmúlt 3 hónapban (régebbi árak ma már nem relevánsak!) Debrecenben is és Miskolcon is életvitelszerűen élt és háztartást vezetett. Hogy ennek a feltételnek hányan felelnek meg, nem tudom.


Logikailag talán Miskolc az olcsóbb, de erre azért ne vegyél mérget!

2022. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csomagoljon Anya (és a Mamák?) az a legolcsóbb nekik is, neked is!
2022. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az élelmiszer üzletekben kb. hasonló árak vannak az egész országban.
2022. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élelmiszer ugyanaz. Több nyári dunántúli út után mondom, hogy itt keleten még drágábbak is kicsivel. A tömegközlekedés ára majdnem pont ugyanott van Miskolcon is. Szerintem ha van is némi különbség az elhanyagolható mértékű.
2022. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Debrecen szerintem drágább, de munkalehetőség mindkettőben kevés van, nem a napon barnult egyénekből annál több.
2022. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!