Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet üvegpoharat venni,...

Hol lehet üvegpoharat venni, ami annyira nem drága, de nem is gagyi?

Figyelt kérdés
vki esetleg gyöngyösön is tudna?
2008. dec. 22. 16:09
 1/9 anonim válasza:
100%
IKEA a legjobb!!
2008. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a metro áruházakban nagyon szép és jó minőségű boros, pezsgős és koktélos poharakat lehet kapni. ha vizes vagy üdítős poharat szeretnél,tényleg az ikea a legjobb:)
2008. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Ikeàban vettünk kb 2 honaja teljes pohàrkészletet,tànyér és evöeszközt.

Azt hiszem enyire megelégedve régen voltam valamivel!

Nagyon jo minöségü,olcso,és minden izlésnek van valami:)

2008. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Metroban, Sparban gyakorlatilag bárhol. Az Ikea valóban szuper, nekem is sok Ikea-s dolgom van, de ha Gyöngyösön nincs Ikea (gondolom nincs, nálunk nincs csak akkor ugrottunk be amikor Pesten volt dolgunk és útba esett) akkor azért nem érdemes Pestre menni.
2008. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
IKEA
2008. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan, ez a kérdés szerinted mennyire életképes. Akkor talán az, ha tegnap láttad meg a napvilágot, és az első kívánságod rögtön egy üvegpohár volt. Akkor azt mondom, hogy nem tudhatod, hogy IKEA, KIKA, JYSK, METRO, BÁRMELYIK lakberendezési üzlet/áruház, BÁRMELYIK bevásárlóközpontban található legalább három ilyen üzlet közül BÁRMELYIK, továbbá szerintem még a hozzátok legközelebb eső Plus Élelmiszerdiszkontban is legalább háromfajtát találsz, ha rossz napod van, akkor csak kettőt. Ezek alapján a kérdésed jogos... de amúgy...
2008. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
IKEA
2008. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a TESCO-ban vettem saját márkás boros és Whisky-s poharakat és ArcOpal márkájú boros és üdítős poharakat. Szerintem jól néznek ki, külünösen a nagy öblös TESCO-s. 1000 Ft alatt van 4-6 db.
2008. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A KIKA-ban is vannak nagyon szép üvegpoharak, eéfogadható áron és garantáltan nem vacak.
2009. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!