Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minek még a házba is kamera?

Minek még a házba is kamera?

Figyelt kérdés

Tehát itt lakok anyáméknál egy kellemes környéken, és egy jó ideje már van két kamera kívül, elég sokat belát. Egyszer nem voltak otthon és egy barátomnak elment az utolsó vonata is, úgy éreztem nem lenne szép otthagynom egy idegen városban éjszaka és hazahoztam úgymond. Ők külföldön voltak de azonnal látták, először csak felhívtak hogy idegen van a házban és azonnal el kell tüntetnem, viszont meg sem tudtam magyarázni hogy ismerősömről van szó, végül a kamerába szóltak bele hogy azonnal távozik vagy baj lesz. Viszont nem sokra rá még egy kamerára lettem figyelmes amikor hazajöttem, csak most a folyosóban. Ezek az eszközök ugye biztonságra vannak kitalálva, de én inkább veszélyben érzem magamat.

Pedig inkább az a súlyosan paranoiás, aki még a szobájába is kamerát rak. Kb. mint a skizofrének akik szellemeket figyelnek. Azért nem értem az egészet, mert itt kb. 100/100 esetben magukat figyelgetik ahogy mennek egyik szobából a másikba, nem pedig egy esetleges betörőt. Ahogy azt sem gondolom, hogy én érdekes lennék megfigyelésre, ahogy épp a konyhából slattyogok egy teával, viszont rettentően félek és utálok kilépni a házból is, de még a konyháig is elmenni mert minden mozdulatomat látják. Menekülnöm kell itthon is. Hogy fog ez rám hatni hosszútávon és mit gondoltok erről, hogy még a házon belül is kamera kell?



2022. szept. 23. 14:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
*2-esnek üzenem bocsi, a kis telefonomról nem láttam jól
2022. szept. 24. 11:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyik haveromnak is van a nappalijaban kamera. Azt mondja ok nem szoktak nezegetni, csak akkor ha esetleg valami gyanus dolog tortenne. En viszont a hazamat nem kameraznam be. Kint van egy kamera amin latom ha valaki jon es a hazam elott levo autot is veszi. Kintre raknek akar a haz masik pontjara is de be felesleges.

Barki feltorheti es utana engem figyelnek.

A kamerak felveteleit egy weboldalon keresztul barhol el lehet erni, csak a jelszot kell tudni. Vannak akik nem irjak at a jelszot es Admin felhasznalonevvel, Admin jelszoval be lehet lepni mert ez gyakori default beallitas.

Mutattak olyan kamerat ami valakinek a nappalijaban volt es az oregasszony ott szunyokalt. Masik kamera meg a teraszon volt es lehetett latni ahogy a hazigazda jar ki cigizni.

2022. szept. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!