Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg gázak a biztonsági...

Tényleg gázak a biztonsági kamerák?

Figyelt kérdés

A környéken folyamatosan kukkol valaki a családok fürdőszobájába, fát loptak tőlünk, állandóan zörög a kerítés és a szomszédé is aki egy idős hölgy, az ő udvarából pl többször másztak be hozzánk lopni. Állandóan nyitva van reggelre a hátsó kapunk is gyakran és a kocsival is észrevett Apukám valamit, hogy valaki birizgálta a tanksapkát, amire s szintén volt példa a környéken.


Mégsem raknak fel kamerát (van is itthon) mert szerintük ez gáz és nem akarnak kitűnni? Most tényleg ennyire nagy dolog az, hogy egy kamerát előre és hátra is felrakunk? Nem akarnak belemenni Anyumék merthogy ők nem akarnak megfigyelve lenni akkor is meg kitűnni a szomszédok között.



2022. aug. 22. 23:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Sorra kerülnek fel egyébként a házakra a kukkoló miatt de a többi ember is már a sokadik eset után teszi fel itt, mert irtóznak tőle.
2022. aug. 22. 23:15
 2/8 anonim válasza:
56%

aha. persze.csak kamukamerátok van. de az is több a semminél.

hidd el kamera nélkül is fel lehet jelenteni bárkit. elég ha egy másik személy is mondja.

ez halandzsa h nem akar senki kitünni.

nemdrágák a kamerák. én 15 000ft ért vettem. éjel látós. remekűl mutat mindent.

2022. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kamera, már volt használatban rokonnál is.


Itt senki nem fog tenni semmit, pedig a perverz f.sszal már többen szembenéztek a WC ablakokban, erre felé inkább csöndben elnyomják az ügyet.


Mindenesetre azért én még győzködök itthon

2022. aug. 22. 23:30
 4/8 anonim válasza:

hát amennyi hír van ijeneről.

sztem akár a tényeknek is írhatsz.

2022. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
röhej h faluban mindent csak úgy hagynak. de városban is.
2022. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kamera jo de meg jobb a mozgaserzekelos reflektor.

Vilagosban senki se szeret bunozni.

2022. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi településünkön inkább alap a távfelügyeleti rendszer és aki teheti kamerát is szerel fel. 6 éve lakunk itt, még sosem volt szükség egyikre sem, pedig nem túl jó a város hírneve. Node jobb félni, mint megijedni.
2022. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány centi magasan van nálatok a WC ablak?
2022. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!