Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A nők miért tesznek minden...

A nők miért tesznek minden tönkre egy lakásba ?

Figyelt kérdés
Mert most vágták tönkre a sütöt,víz vezetéket,vilanykonektort, mert csapkolodva rakják be sütö ajtaját.A konektort meg a vezetéknél huzák ki.A vízvezeték mellé meg egy müanyag kukát akkartak be nyömöszölni ami a vezeték meg elmozdult.

2022. szept. 27. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem globálisan a NŐK, hanem csak a te kétbalkezes akárkid.
2022. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

AZ a nő miért.

Mert balf.sz.

2022. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Neked miért csak ilyen nő jutott?
2022. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sok férfit láttam már konektort szerelni mert a nő a vezetéknél kapja ki.Meg ez csapkolodást se értem nincsenek tisztába az anyag nem törhetetlen ha valamit 100 be csapunk az egy idö után tönkre megy.A sütöt csak be hajtani kel nem be csapni.Remélem a vizvezeték könyü lesz meg csinálni de oda se értem miért kel be rakni valamit ha nem férbe ezzel tönkre vágva a csöveket.
2022. szept. 27. 23:45
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Én is gyakran húzok ki valamit a vezetéknék vagy a csatlakozó fejnél fogva úgy hogy nem fogom a konnektort. De ha tisztességesen fel van rakva és nem gagyi a dugaszoló aljzat, akkor nem okoz ez gondot. Van olyan szerelvény ami már 20 éve üzemel így. Ez talán nem az ő hibája/hibájuk. De a másik kettőre nek tudok mit mondani.
2022. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A kérdést ugy értem mindenki tudja hogy, kel használni vagy ki huzni egy konektort vagy be csokni egy sütöt miért kel ettöl eltérni nők részéröl?Mert én még nem láttam férfit aki igy tönkre vágna valamit mert felesleges munka magának.
2022. szept. 27. 23:50
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

#6

Hát nálunk pont a férj ilyen és én, a nő szerelek meg mindent. De olyan jó ember!😬

2022. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Akarsz látni ilyen férfit? Tizenhárom évesen megkértem apukámat, hogy hozza el a laptopomat a szervizből. Úgy nyitotta ki a kocsiajtót, hogy nekicsapta a laptoptáskának. Eltört a képernyőjének a széle. Egyszer felnyitottam, utána nem lehetett többet lecsukni, és mozgatni se, különben teljesen leszakadt volna a monitor. Újat venni nem akart, mert minek az. Hibásnak se tartotta magát, mert hát ő elfoglalt és siet. Akkor lett új, amikor anyukám összespórolta rá a pénzét.
2022. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 scamdemic válasza:
89%
A helyesírásod alapján nem csodálkozom rajta, hogy neked csak ilyen nő jutott.
2022. szept. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert primitív a családod mint a fakocka. Te is, két mondatot nem bírsz normálisan leírni.
2022. szept. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!