Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel vennétek 4...

Kisgyerekkel vennétek 4 szintes, lift nélküli épület 3. emeletén lakást? Aki ilyenbe lakik, annak nem okoz gondot, hogy nincs lift?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem vennék. Barátnőmék csak elsőn laktak, de ha elaludt a gyerek a babakocsiban, akkor alig bírta felcipelni, főleg ha volt nála más cucc is...


Mondjuk akkor meggondolnám, ha tudnám hogy több gyereket már nem akarok, a kisgyerek sem babakocsis már, és a lakás amúgy jó helyen alkalmi vétel lenne.

2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Laktam ilyenben, pont a harmadikon, a fiam születésétől három éves koráig. Nekem nem esett nehezemre felvinni, levinni, és mindig volt segítségem a cipekedésnél.

Vagy vigyázott rá a párom, vagy ő ment vásárolni, de legtöbbször hármasban, egyik a szatyrot, másik a gyereket vitte.


Anyósomék is harmadikon laknak, oda is visszük a - most már- két kicsit, de még nem volt probléma.

Már egyedül is tudnak le-föl lépcsőzni, én azt mondom olyan két éves kor körül már megoldódik a gond, csak türelem kell, amíg felérnek. :D


Vásárlásnál főleg úgy kell hozzáállni, hogy hamarosan nagyok lesznek, milyen lesz ott lakni kisiskolással, kamasszal.

2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szuper a lakás és az ára is jó lenne. Ez az 1 problémám van vele.

A fiam már 2 éves, Ő imád lépcsőzni, de szeretnénk még egy babát.

Bár..., mire megszületik, már a "nagytesó" is tud segíteni :)

2011. aug. 16. 21:16
 4/7 anonim válasza:
hát..ez eléggé furcsa kérdés.. miért ne tudnád megoldani, hogy felvidd a babakocsit? nem hiszem, hogy olyan megoldhatatlan feladat lenne nekem van ismerősöm ikrei vannak kicsik még és 4.-en lakik.
2011. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem simán megéri :) pici koromban mi is a harmadikon laktunk, szerencsére ma már családi házban. a gyerek meg nem marad örökre pici :) a köztes állapotot pedig ki lehet bírni, zárható babakocsi és/vagy bicikli tároló meg általában van a földszinteken.
2011. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, egy kicsit rágyúrsz a témára (a szó szoros értelmében), és akkor nem okozhat gondot egy gyerek babakocsival. A bevásárlást meg úgy kell elintézni, hogy a nehéz dolgokat apuka vegye meg és cipelje.
2011. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak ez a gond, akkor vegyétek meg.

Rövid időszak csak, amíg a kisbabát fekvőkocsiban kell vinni, abból is vannak könnyebb, kisebb típusok.

2011. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!