Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Trombitáló szomszéd ellen mit...

Trombitáló szomszéd ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Iszonyat hangos és minden nap nyomja.
2022. szept. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Legalább panelban nyomja?

Hogy mindenki élvezze :)

2022. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél dobkészletet, vagy őt nézd dobnak..
2022. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Én udvariasan megkérném, hogy oldja már meg a gyakorlást valami próbateremben, garázsban, vagy a többi trombitásnál.

Ha nem nyitott az ilyen megoldásokra, fel kell hívni a figyelmét, hogy a csendháborítás szabálysértését követi el, és 30 ezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható. (Aki lakott területen, az ott levő épületben, vagy az ahhoz tartozó telken, tömegközlekedési eszközön, továbbá természeti és védett természeti területen indokolatlanul zajt okoz, amely alkalmas arra, hogy mások nyugalmát, illetőleg a természeti vagy a védett természeti értéket zavarja.)

Ha ez sem érdekli, ki kell hívni rá a rendőrséget; a jószomszédi viszony örökre elvész, de a harmadik 30 ezres bírság majdcsak elnémítja.

Vagy ellenzenét kell bevetni: hangszórókat a közös falra fordítva nyomni neki egy kis heavy metált, amikor rákezdi. Bár ez a te részedről is csendháborításnak minősülne.

2022. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Szép szóval beszélj vele, de ha nem lesz eredménye, akkor jelentsd fel.
2022. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges beszélni vele. A kollégám hangfalat ragasztott a szomszéd felőli falra, és munkábamenet Wagnert tett végtelen lejátszásra. Talán négy nap kellett, és abbahagyta. A felesége visszaköltözhetett a kisgyerekkel.


Nem kell sem fenyegetőzni, sem jegyzőhöz menni, sem gondnokhoz, sem feljelenteni,hanem saját megoldást kell alkalmazni.

2022. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szilveszter éjszaka a pezsgőtől kissé beállva kiálltam az udvar közepére és erőteljesen fujtam az internacionálét xD volt aki élvezte, de volt aki anyát emlegette hogy az ősi mesterséget űzi xD azóta kussba van a trombita
2023. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!