Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha az emberek többsége reggel...

Ha az emberek többsége reggel 8-tól dolgozik, a kéményseprők miért tartják értelmes húzásnak, hogy mindig délelőtt vagy kora délután kísérlik meg az ellenőrzést?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, évente egyszer van ilyen kötelező. Sosem mennek délután, vagy este, amikor értelme lenne?

2022. okt. 17. 00:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, a három műszakban dolgozók 66% valószínűséggel.


Egyébként nem csak a kéményseprők jönnek, hanem a gázóra-leolvasó, a vízórát cserélő is akkor jön.

2022. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A vízóra leolvaso tűpontosan 17 óra után kevéssel csönget. Őt már megjegyeztem, sokszor volt. Úgy alakult, hogy mindig otthon voltam.
2022. okt. 17. 02:09
 13/31 A kérdező kommentje:
Amúgy a listát az otthon levokrol értem. Csak kemény h ennyire eloregedo társadalom vagyunk h ennyi a nyugdíjas. Na meg ennyi a munkanélküli. A több műszakban dolgozók csak azt bizonyítjak számomra, hogy jöhetne a kéményseprő is máskor. Nem az volt az állítás, hogy ez nem várható el? Erre mégis ennyi a több műszakos?
2022. okt. 17. 02:12
 14/31 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Leírtad az emberek többsége reggel 8 tól dolgozik. Ide tartozik a kéményseprő is. Egyèbként össze vissza dolgoznak az emberek olyan időpontba úgyse tud jönni hogy mindenkinek jó legyen.
2022. okt. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%

"vízóra leolvaso tűpontosan 17 óra után kevéssel csönget."


Nálad. Ehhez meg az kell, hogy máshova reggel 8-kor menjen. Nálunk mindig 8-13 között jön. Így van kiírva is.

Amúgy a kéményseprőnek világos, azaz nappali fény kell a külső szemrevételezéshez.

2022. okt. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%

Hozzám a vízórás kb 7 kor érkezik mert 100 méterre lakok a vízmű irodához képest.

A kéményseprővel meg lehet időpontot egyeztetni, de ő is elkezdi valamikor. Bár, ha hajnal 2kor dörömbölne az ajtókon, mert este 23:30 kor kezdi meg a munkáját, hogy a délutános ember is hazaérjen, az nem tudom kinek mennyire tetszene. Én inkább akkor aludni szeretnék.

2022. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
35%
Tényleg igaza van a kérdezőnek, az utolsó balkáni sopredek vagyunk, ahol azt így csinálják, de a sok orángután szerint rendben van. Hozzateszem: itt 10 millióból 2,8 millió adózik...
2022. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%
"10 millióból 2,8 millió adózik" Már ha azt adózásnak lehet nevezni. Egy kanadai kisiskolás havi zsebpénze (vagy kevesebb). Lézengünk, megódjuk', lesz otthon valaki XDD
2022. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Most nem akarom feleslegesen megnevezni azt az országot, ahol a társadalom 1/3-a nem is a saját országában dolgozik. Biztos megoldják! :)
2022. okt. 17. 08:54
 20/31 anonim válasza:
57%
Furcsa, hogy nem érkezett választ, hogy végül is, miért nem jönnek délután? (miért nem kezdenek abban a pár hetes időszakban délután?... Amíg letisztázzák a körzetüket)
2022. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!