Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kukások elviszik a plusz...

Kukások elviszik a plusz szemetet sörért?

Figyelt kérdés

Holnap viszik a kukát, rengeteg a lombhulladékunk, a kuka púpra tömve és van még egy nagyobb zsák falevél bezsákolva. Ha kiteszek 2 sört a kuka tetejére elviszik vajon azt is?

Régebben elvitték... de annak már 20 éve...



2022. okt. 27. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

A sört egész biztosan elviszik. De lehet, hogy nem a kukások, elvégre az utcán sokan járnak...

Jellemzően elviszik így a plusz szemetet. De ha megvárod őket, és adsz nekik egy 500-ast, az is megfelel, és könnyebb szállítani.

2022. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat nalunk nem jott be, en is probalkoztam ilyesmivel. A sort elvittek, a szemetet otthagytak.

Pont otthon voltam igy tudtam figyelni, hogy veletlenul ne valami hajlektalan csapjon le a sorre :D


De amugy egy probat meger. Lehet kisebb varosban vagy faluban ez meg mukodik.

2022. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha van mód rá, beszéld meg velük. A pénzt inkább elfogadják (kis helyen elfér).
2022. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy elviszi más a sört

Kuka és a zsák közé tedd, akkor ha viszik a kukát meglátják.

Ha van velük ellenőr nem fog működni.

Amúgy 3 sör a belépő mert általában hárman vannak.

2022. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én pálinkát adok nekik. Elvidzik a plusz szemetet.
2022. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem viszik el, a kukásautók már be vannak kamerázva. Pont az ilyenek miatt. Minden oda nem illő vackot bedobáltak.

Viszont lehet kapni feliratos kukászsákot a hulladékudvarban, ha abba pakolsz, akkor azt elviszik.

2022. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem komposztálod be ezt a hulladékot?
2022. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a kukák is jelölve vannak,és csak azokat üritik.
2022. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki....

Hát mindegy, mivel dolgozunk nem tudjuk figyelni mikor jön a kukás, szóval max kikészíteni tudom a sört nekik, odaadni nem. Viszont ha be van kamerázva a kocsi akkor bukta. Erre nem gondoltam...


Meg arra se hogy valaki illetéktelen elvinné a sört, elég csendes utca... az átmenő forgalom sem gyalogos.



Azért nem komposztálok, mert amikor még csináltam akkor marhán szerették a különböző rágcsálók belefészkelni magukat így ősszel/télen. Letettem róla.

2022. okt. 27. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

zöld hulladékra van külön járat jellemzőeen, zöld/kék zsákkal.

A leveleeket lehet komosztálni, de egyébként el is lehet teríteni a talajon és akkor takarásra is jó.

Ha odapakolod valahova egy sarokba, is lebomlik, de ha dobsz rá pár lapát földet, akkor is.


Tök fura amikor valaki kertesházba költözik, de rosszul van egy kis kerti hulladéktól.

2022. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!