Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elviszik így a szemetet?

Elviszik így a szemetet?

Figyelt kérdés

Albérletbe költöztünk a párommal ingatlanközvetítőn keresztül.

Nem is találkoztunk a tulajjal egyetlen egyszer sem, a fizetés, a szerelés ha szükséges és minden az ingatlanközvetítőn keresztül megy.

A tulaj nem együttműködő viszont a szemétszállítás elintézésében.

Nincs szemetesünk. A többi lakó nem engedi, hogy az övékbe dobjuk, (közös fizetéssel sem) de hát érthető, nekik is sok szemetük van, ráadásul lakatolják a kukákat.


A közüzemiben viszont nem kötnek szerződést bérleti szerződés és a szükséges dokumentumok kitöltése és aláírása nélkül.

Nos, nekünk még bérleti szerződésünk sincs.

A közüzemi papírokat odaadtam az ingatlanosnak, hogy adja oda a tulajnak töltesse ki vele.

Tök üresen adta vissza, csak aláírta alul. Semmi adat. Egy név, egy cím, semmi, én pedig ezeket magamtól nem tudom megfejteni. Pl a tulaj saját lakcímét vagy az anyja nevét.


Hova hordom? Az utcai közteres kukákba.


Ha fogom magam és veszek egy szemetest és csak kirakom mindenféle szerződés meg fizetés nélkül, akkor elviszi a kukás?

Ők tudják, hogy honnét hány db kukát kell elvinniük?

Anyukáméknak pl kettő szemetesük van, de csak egyre fizetnek ugyan úgy.

Akkor hiheti azt voltaképp, hogy valaki más vett a lakásban még egyet?


Kérlek segítsetek valamivel, mert már az agyamra megy egy a szemét dolog.

A tulajt meg hagyjuk úgy ahogy van, mert lehetetlen vele megoldani, nem egyszer futottam már neki.



2017. nov. 20. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen bőséges információ alapján: hívd fel a szemétszállító céget és beszéld meg.

Mináunk ez az önkormányzat dolga.

2017. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!