Kezdőoldal » Otthon » Kert » Igaz, hogy évente egyszer ha...

Igaz, hogy évente egyszer ha felhívjuk az önkormányzatot akkor elviszi a szemetet díjmentesen?

Figyelt kérdés
Van részesedésem egy házban amit elszeretnék adni. Van ott egy kisebb szemét kupac, amit el kéne tüntetnem, mivel az én felelősségem. Hűtő, régi ágy darabokban ilyenekre gondolok . Azt hallottam hogy évente egyszer elviszi az önkormányzat.

2022. jún. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lomtalanítást lehet kérni attól, aki a szemetet szállítja.


Őket hívd fel!

2022. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom elektronikai cikkeket nem visznek el lomtalanításban. Nálunk egy évben 1x lehet leadni az önkormányzat udvarán, de saját költségen kell odaszállítani.
2022. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Hol??


Minden önkorminál mas a szabaly...

2022. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyfüggő, Debrecenben így van.
2022. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól írják, helyfüggő. Nagyon kevés helyen viszi el pont az önkormányzat. Az én városomban például ilyen soha nem volt, itt hulladékudvar van, plusz az ott leadható (máshol lomtalanításban utcára kirakható) dolgokat háztól elviszi a szemétszállító cég (nem az önkormányzat), ha telefonon felhívom őket. De mindenféle szemetet nem visznek el ők se.

Keress rá a lakóhelyed önkormányzatának honlapján, és a helyi szemétszállító cég honlapján, hogy nálatok mi a helyzet. Vagy telefonon is fel lehet őket hívni.

2022. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nálunk az önkormányzat elviszi.
2022. júl. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!